16 Ocak 2022 Pazar

SAMSUN KORONAVİRÜS VAKASI ARTAN İLLER SIRALAMASINDA 4'ÜNCÜ SIRAYA YÜKSELDİ

Samsun KoronaVirüs vakası artan iller sıralamasında 4'üncü sıraya yükseldi

Samsun, KoronaVirüs vaka artışında Türkiye genelinde 5'inci sıradan 4'üncü sıraya girdi.

24 Şubat 2021 Çarşamba 11:28 GÜNCEL

Samsun KoronaVirüs vakası artan iller sıralamasında 4'üncü sıraya yükseldi.


KoronaVirüs vaka artış oranı yükselen iller sıralamasında Samsun'un önceki gün 5'inci sırada olduğu açıklanmıştı. Son vakalarla birlikte Samsun'un 4'üncü sıraya çıktığı gündeme geldi.

Normalleşme adımlarının atılması beklenen Mart ayında, Samsun'un bu artış hızı ile yer almasının zor olduğu dile getirilirken, Samsun'da vaka artış hızının düşmesi için, 15 gün ve 28 gün tam kapanma önerileri geldi. Samsun Tabip Odası Başkanı Funda Furtun, Samsun'da vaka artış hızının düşürülmesi için 28 günlük tam kapanma önerisinde bulundu. Samsun'da önüne geçilemeyen vaka artış hızının düşürülmesi için ek tedbirler alınacağı da gündeme geldi.

Öte yandan Mart ayından sonra başlayacağı açıklanan normalleşme sürecine en yakın iller arasında Hakkari, Şırnak, Muş ve Batman bulunuyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

SAMSUNLU

26 Şubat 2021 Cuma 10:37

az kaldı liderliğe ha ****ret.. özel okulları 1 şubatta açtık yaşasın artık birazda ordan vakalar artarsa lider olabiliriz.. valilik sadec ev gezmelerini anlatıyor sokakta gezenleri anlatıyor .. sokakta insanlar kol kola değil ayrıca maskeli.. ama okullar??? bir de özel okulları gezsin valilik elemanları

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Neslihan Hancıoğlu Samsun ve Karadeniz için tam kapanma istedi

Neslihan Hancıoğlu Samsun ve Karadeniz için tam kapanma istedi