25 Haziran 2021 Cuma

SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ, EMNİYET MÜDÜRÜ URHAL'I ZİYARET ETTİ

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Emniyet Müdürü Urhal'ı ziyaret etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal'a gerçekleştirdiği ziyarette, "Görevi başında şehit olan kahraman güvenlik güçlerimize de Allah'tan rahmet, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum" dedi.

03 Aralık 2019 Salı 12:42 GÜNCEL

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, bir süre önce Samsun İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ömer Urhal'a  hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesiyle Malatya İl Emniyet Müdürü görevini yürütürken, Samsun İl Emniyet Müdürü olarak atanan Ömer Urhal’ı makamında ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.Ziyaretinde "Polis Teşkilatımız, ülkemizin huzur ve güven ortamının korunmasında en büyük güvencemizdir" diyen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Kurulduğu günden bu yana edindiği bilgi ve tecrübelerin yanı sıra hizmet kalitesini her geçen gün artıran Polis Teşkilatımız, ülkemiz ve milletimiz için kendi canlarını ortaya koymaktadır. Aziz milletimizin huzur ve güvenliğini emanet ettiği, üstlendiği tüm görevlerde büyük başarılara imza atan, gece-gündüz fedakarca çalışan, gurur kaynağımız tüm emniyet teşkilatımıza üstün başarılar, kolaylıklar diliyorum. Görevi başında şehit olan kahraman güvenlik güçlerimize de Allah'tan rahmet, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Emniyet Müdürü Urhal ise, Milletvekili Köktaş'a nazik ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun AK Parti'de durdurulan delege seçimleri bu hafta başlıyor

Samsun AK Parti'de durdurulan delege seçimleri bu hafta başlıyor