25 Ekim 2020 Pazar

SAMSUN ŞEHİR MERKEZİNDE İKİ GÜNDÜR HAVA BUZ KESİYOR! NEDENİ İSE YAĞAN KAR..

Samsun şehir merkezinde iki gündür hava buz kesiyor! Nedeni ise yağan kar..

Samsun şehir merkezi iki gündür soğuk havanın etkisi altında. Bunun nedeni ile yüksek kesimlere yağan kar yağışı... Samsun'un Kavak ilçesine yağan karın kalınlığı 8 santimetreye kadar ulaştı.

29 Mart 2019 Cuma 16:41 GÜNCEL

Samsun'da hava sıcaklığı bir anda 8 derece birden düşerken Samsun'un Kavak ilçesine  ise kar yağdı. Kavak ilçesine yağan karın kalınlığı ise  8 santimetreye kadar ulaştı.


Dün itibari ile Samsun'un Kavak ilçesine karla karışık yağan yağmur, gece ise yerini kar yağışına bıraktı. Kar yağışıyla Kavak ilçesinde özellikle yüksek kesimlerde kar kalınlığı 8 santimetreye kadar ulaştı.

Öte yandan Meteorolojiden alınan bilgiye göre Samsun'un Kavak ilçesinde havanın 30 Mart 2019 Cumartesi ve 31 Mart 2019 Pazar gününün karla karışık yağmurlu geçmesi bekleniyor.Meteoroloji verilerine göre Samsun'un alaçam ilçesinde 30 Mart Cumartesi ve 31 Mart 2019 Pazar günü hava hafif yağmurlu geçecek.

Asarcık ilçesinde hava 30 Mart Cumartesi ve 31 Mart 2019 Pazar günü havanın karla karışık yağmurlu olması bekleniyor.

İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinde hava 30 Mart Cumartesi ve 31 Mart 2019 Pazar günü yağmurlu geçeceği, Havza ilçesinde ise 30-31 Mart tarihlerinde karla karışık yağmur yağışı beklendiği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Canik adayı Atıf Yiğit: Projelerimizle Canik kalkınacak, Canik halkı kazanacak

İYİ Parti Canik adayı Atıf Yiğit: Projelerimizle Canik kalkınacak, Canik halkı kazanacak