25 Ekim 2021 Pazartesi

SAMSUN TELEKOM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 6 AY SONRA KAPATILACAK İDDİASI

Samsun Telekom Bölge Müdürlüğü 6 ay sonra kapatılacak iddiası

Samsun'da Telekom Bölge Müdürlüğü'nün kapatılarak Trabzon'a kaydırılması ile ilgili karardan son anda vazgeçilirken, şimdide bölge müdürlüğünün 6 ay sonra kapatılacağı gündeme geldi.

17 Mart 2021 Çarşamba 23:50 GÜNCEL

Samsun'da kapatılma kararı son anda geri çekilen Telekom Bölge Müdürlüğünün tabelasının dahi söküldüğü ortaya çıkarken, bölge müdürlüğünün 6 ay sonra kapatılacağı iddia edildi.


Telekom Samsun Bölge Müdürlüğünün kapatılarak, Trabzon'a kaydırılacağı gündeme gelmiş, kapatılma kararının yapılan son dakika girişimleri sonucu engellendiği açıklanmıştı.

Telekom Samsun Bölge Müdürlüğünün kapatılıp Trabzon'a kaydırılacağı konusu dün kentin ana gündemi olurken, bölge müdürlüğünün Samsun'da kalacağı ve kapatılmayacağı açıklanmıştı. Ancak yeni bir iddiaya göre, Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü 6 ay sonra yani Eylül ayında kapatılacak. Kapatılma kararının şimdilik ertelendiği, 6 ay sonra ise Telekom Samsun Bölge Müdürlüğünün tamamen kapatılacağı ileri sürüldü.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Erol Tan

20 Mart 2021 Cumartesi 00:30

BU ŞEHRİN EN BÜYÜK BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR MAKAM ODASINDA KEDİ İLE OYNARKEN BU ŞEHRİN KURUMLARI BİR BİR YA BAŞKA İLE GİDİYOR YADA KAPATILIYOR BU ŞEHİR GERÇEKTDN ÖKSÜZ VE SAHİPSİZ

cevdet

18 Mart 2021 Perşembe 14:21

o tabela oraya asılacak nokta

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü ile ilgili resmi açıklama yapıldı

Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü ile ilgili resmi açıklama yapıldı