22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ AYDIN MÜSİAD ÜYESİ İŞ ADAMLARI İLE TOPLANTI YAPTI

Samsun Üniversitesi Rektörü Aydın MÜSİAD üyesi iş adamları ile toplantı yaptı

Samsun Üniversitesi Rektörü Mahmut Aydın, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Samsun Şubesini ziyaret ederek iş adamları ile toplantı yaptı.

28 Ağustos 2019 Çarşamba 14:50 GÜNCEL

Samsun Üniversitesi ile MÜSİAD Samsun Şubesi üyesi iş adamları bir araya gelerek toplantı yaptı.


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Başkanı Haluk Tan’ ı ve üyeleri ziyaret eden Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selahattin Kaynak, Genel Sekreter Doç. Dr. Salih Kesgin ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı İbrahim Tan, üyelere kendilerini tanıttıktan sonra tek tek üyeler ile tanıştılar.

Kendilerini tanıtan üyeler, söz hakkı isteyerek sırayla hocalara sorular yönelttiler. İş hayatının içinde olan kişiler ile eğitim ve öğretimin kesiştiği noktalar üzerinde istişarelerde bulunurken, dernek üyeleri üniversitelerde verilen eğitim hakkında takip ettikleri konularda tavsiyelerde bulundular.Samsun'da yeni açılan Samsun Üniversitesi için MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk Tan, "İlk ve yeni başlayacağınız eğitim –öğretim yaşamınızda başarılı olmanızı temenni ederim. Daha iyi nesiller yetiştirebilmeniz için bizlerde elimizden geleni yapmaya hazırız. Ahlaklı, sağduyulu, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirerek her alanda vatanımızı daha ileri seviyelere getirmeliyiz. Çalışmalarınız bizler için çok kıymetli, başarılar diliyorum’ dedi.

Rektör Aydın "Öncelikle desteklerinizi esirgemeyeceğinizin bilincindeyiz ve bu konuda gerçekten sizlere olduğu kadar Samsun halkına da ihtiyacımız olacak. Yeni açılan bir üniversite olmanın avantajlarını, imkanlarını elimizden geldiği kadar kullanıyoruz. Üniversitemize gelecek öğrencilerimizin kaliteli eğitim alarak toplumuza her konuda faydalı olabilmeleri için desteklerimizi şehrimizin tüm bireyleriyle birlik olarak göstermeliyiz." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Vali Kaymak fındık topladı! Samsun'da 137 bin ton fındık rekoltesi bekleniyor

Samsun Vali Kaymak fındık topladı! Samsun'da 137 bin ton fındık rekoltesi bekleniyor