20 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN VALİSİ ANNESİ GÖZÜ ÖNÜNDE DÖVÜLEN 5 YAŞINDAKİ KIZI EVİNDE ZİYARET ETTİ

Samsun Valisi annesi gözü önünde dövülen 5 yaşındaki kızı evinde ziyaret etti

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Canik ilçesinde eski eşi tarafından öldüresiye dövülen annenin 5 yaşındaki kızını evinde ziyaret etti.

07 Mart 2021 Pazar 18:48 GÜNCEL

Samsun ve Türkiye'nin kanını donduran görüntülerinden ardından Samsun Valisi Zülkif Dağlı, gözü önünde babası tarafından annesi dövülen minik kızı ziyaret ederek moral verdi.


Samsun'un Canik ilçesinde Cumartesi akşamı sokağa çıkma yasağının başladığı saatlerde Karşıyaka mahallesinde yaşanan olayda, İbrahim Zarap 3 yıl önce boşandığı eşini sokak ortasında çocuğunun gözleri önünde öldüresiye tekme ve yumruklarla dövmüştü. Olay Türkiye genelinde büyük yankı uyandırırken, İbrahim Zarap'a tepkiler yağmıştı. Polis tarafından yakalanan İbrahim Zarap çıkarıldığı adliyede tutuklanırken, Samsun Valisi Zülkif Dağlı, şiddete maruz kalan anneyi tedavi gördüğü hastanede ziyaret ettikten sonra, korkunç olaya tanık olan 5 yaşındaki kız çocuğu ile de anneannesi ve büyükbabasının evinde bir araya geldi. Vali Dağlı, annesi gözlerinin önünde öldüresiye dövülen minik kıza hediyeler vererek moral verdi ve aileye geçmiş olsun dileklerini iletti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da eski eşi İbrahim Zarap tarafından dövülen kadından mesaj var

Samsun'da eski eşi İbrahim Zarap tarafından dövülen kadından mesaj var