11 Nisan 2021 Pazar

SAMSUN VALİSİ DAĞLI KAYMAKAMLARA TALİMAT VERDİ! YOKSUL VE FAKİRLERİ BULUN

Samsun Valisi Dağlı Kaymakamlara talimat verdi! Yoksul ve fakirleri bulun

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, 19 Mayıs ilçesinde çaresiz bir şekilde yaşayan 93 yaşındaki Zekiye Behatır'ın yürek yakan görüntülerini izledikten sonra İlçe Kaymakamlarına, yoksul ve fakirleri bulmaları talimatı verdi.

27 Aralık 2020 Pazar 23:44 GÜNCEL

Samsun'u hüzne boğan 93 yaşındaki Zekiye Behatır'ın görüntülerini izleyen Samsun Valisi Zülkif Dağlı'dan ilçe Kaymakamlarına yoksul ve fakirleri bulmaları talimatı gitti.


Samsun'un 19 Mayıs ilçesi Tatlı Elma mahallesinde virane bir evde yerde yatarak yaşayan 93 yaşındaki Zekiye Behatır'ın ortaya çıkan görüntüleri yürekleri dağlarken, bakım merkezine alınan yaşlı kadının gelen ölüm haberi ise büyük üzüntüye neden olmuştu. 

19 Mayıs ilçesi Tatlı Elma mahallesinde çekilen o yürek yakan görüntüleri izleyen Samsun Valisi Zülkif Dağlı, ilçe Kaymakamlarına yoksul, fakir ve tek başına yaşayan yaşlı vatandaşları bulup yardım etmeleri için talimat verdi. Samsun Valisi Dağlı, yürek burkan o görüntülerin ardından Kaymakamlara, verdiği talimatta "İlçenizde gidin muhtaçları bulun tüm ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşun" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun İl Başkanı Türkel: Yerel seçim olsa Samsun Büyükşehiri kazanırız

CHP Samsun İl Başkanı Türkel: Yerel seçim olsa Samsun Büyükşehiri kazanırız