16 Ocak 2022 Pazar

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK, SÜPER BULAŞTIRICI İDDİASI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Samsun Valisi Osman Kaymak, Süper Bulaştırıcı iddiası ile ilgili açıklama yaptı

Samsun Valisi Osman Kaymak, Süper Bulaştırıcı iddiası ile ilgili açıklama yaptı. Samsun Valisi Osman Kaymak, CNN Türk canlı yayınında gündeme gelen 'Samsun'da Süper bulaştırıcı var' iddiasının doğru olup olmadığı ile ilgili kamuoyuna bilgi verdi

28 Mart 2020 Cumartesi 13:56 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, CNN Türk'te gündeme gelen 'Samsun'da Süper Bulaştırıcı Var' iddiası ile ilgili açıklama yaptı.


CNN Türk'te canlı olarak yayınlanan Akıl Çemberi programının konuğu olan Prof.Dr. Mustafa Çetiner, Korona Virüs ile ilgili konuşurken, "Samsun'da bir süper bulaştırıcı vardı mesela hani detaylarını söylemeyim ama" sözleri ile dikkati çekmişti.

Prof.Dr. Mustafa Çetiner'in Samsun ile ilgili söylediği 'Süper Bulaştırıcı var' iddiası ise Samsun'da gündem olurken, bu iddianın doğru olup olmadığı ile ilgili Samsun Valisi Osman Kaymak'tan açıklama geldi.

Samsun Valisi Osman Kaymak, gündeme gelen bu iddia ile ilgili yaptığı açıklamada, "Sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde yayınlanan “Samsun'da süper bulaştırıcı var” başlıklı haber doğru değildir. İlimizde böyle bir durum yaşanmamıştır. Ülkemizin içinden geçtiği bu hassas dönemde lütfen resmi kurumlar tarafından yapılmayan açıklamalara itibar etmeyelim." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kafasından vurulan gencin başına tekme atan şahıs serbest kaldı

Samsun'da kafasından vurulan gencin başına tekme atan şahıs serbest kaldı