25 Haziran 2021 Cuma

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK VEDA MESAJI YAYIMLADI! HAKKINIZI HELAL EDİN

Samsun Valisi Osman Kaymak veda mesajı yayımladı! Hakkınızı helal edin

Samsun Valisi Osman Kaymak, Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanmasının ardından Samsunlulara bir veda mesajı yayımlayarak "Hakkınızı helal edin" dedi.

10 Haziran 2020 Çarşamba 22:07 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, son Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişi olması nedeniyle bir veda mesajı yayımladı.


Tunceli Valiliği görevinden 2017 tarihli kararname ile Samsun Valiliği görevine atandığını hatırlatan Samsun Valisi Osman Kaymak, yayımladığı veda mesajında, "Devletimizin verdiği görevleri İlkadım şehri Samsunumuzda onurla yerine getirerek  halka hizmet anlayışı ile çalışma gayretinde bulundum" dedi.

Samsun Valisi Osman Kaymak, Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanması sonrası yayımladığı veda mesajında şunları dile getirdi.
"13.06.2017 tarihli kararname ile atandığım Samsun Valiliği görevimden 09.06.2020 tarihli valiler kararnamesi  ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanmış bulunmaktayım. Bu süre zarfında devletimizin verdiği görevleri İlkadım şehri Samsunumuzda onurla yerine getirerek halka hizmet anlayışı ile çalışma gayretinde bulundum. Tüm Samsunlu hemşehrilerime ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. Hakkınızı helal edin."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir'den Canik ve İlkadım ilçelerine Kentsel Dönüşüm müjdesi

Mustafa Demir'den Canik ve İlkadım ilçelerine Kentsel Dönüşüm müjdesi