31 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK'A MAKAM ARACI İÇİN YAPILAN ALÇAKÇA YORUMLAR KAN DONDURDU

Samsun Valisi Osman Kaymak'a makam aracı için yapılan alçakça yorumlar kan dondurdu

Samsun Valisi Osman Kaymak'a İçişleri Bakanlığı tarafından tahsis edilen makam aracı ile ilgili sosyal medyada yapılan alçakça ve insafsızca yorumlar pes dedirtti.

28 Mayıs 2019 Salı 13:21 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak'a tahsis edilen makam aracı ile ilgili yaygın basında yayınlanan haberler sonrası, sosyal medyada "O makam aracı inşallah mezarı olur" şeklinde yapılan beddua yorumları kan dondurdu.


Tunceli Valiliği görevindeyken 3 yıl boyunca bölgede terörle mücadele operasyonlarına katılan ve 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi "Teröristleri bombalayın" talimatı veren Samsun Valisi Osman Kaymak'a İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen makam aracı nedeniyle sosyal medyada "O makam aracı inşallah mezarı olur" şeklinde ve burada yazamadığımız ve yayımlayamadığımız çok aşağılık yorumlar yapılması tepkileri çekti.

Samsun'a ataması yapılmadan önce Tunceli Valiliği görevinde bulunan Osman Kaymak, 3 yıl boyunca Tunceli'de PKK terör örgütüne yönelik ciddi operasyonların yapılmasını sağladı. Tunceli'de terörle mücadele eden askerlerle birlikte dağ tepe gezen Osman Kaymak'ı tahsis edilen makam aracı nedeniyle sosyal medyada linç etmeye çalışarak, haddi aşan ifade ve yorumlarda bulunan sosyal medya kullanıcılarının ağır küfürler, hakaret, beddua gibi sözler sarf etmesi adeta kan dondurdu.

İşte Samsun Valisi Osman Kaymak'ın Tunceli'de görev yaptığı dönemde terörle mücadele çalışmaları sırasında objektiflere yansıyan fotoğrafları.. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 6 Yorum

Ekrem

14 Mayıs 2020 Perşembe 22:56

Sayın valimiz çok müthiş bir insan. Biz Samsunlu olarak çok seviyoruz. Çünkü halk ile iç içe halden anlayan biri. Bizden biri. Araç valiliğe verilmiş başka görev yerine giderse ( hiç istemeyiz) aracı yanında götürecek değil. Böyle bir insanın insafsızca eleştirilmesi ne Samsunlu olarak müsade etmeyiz. Yazılışı Osman kaymak okunuşu babadır.

Murat

29 Mayıs 2019 Çarşamba 14:07

zehir zıkkım olsun. Ne gerek var o kadar para vermeye. Yazık günah ya birisi 2 milyon lira telefon faturası odetecek. Birisi 1.7 milyon araba alacak. Ne farkı var hepsi aynı. Millet zor geçinirken bu kadar olmaz

Saho dayi

29 Mayıs 2019 Çarşamba 11:29

Tamam da kardeş Samsun valiliğinin makam aracı yok mu bir jip bir mercedes bir vip minibüs var yok mu mesele ne biliyor musun mesele belediye başkanı yeni sıfır makam aracına binerken Vali beyin eski model makam aracına binmesi yakışık almaz protokol gereği ilin en yüksek mülki amiri olduğundan devleti en iyi şekilde temsil etmesi gerekir bu şekilde yazsanız daha mantıklı olur vali beye gönderilen araç zırhlı ise amenna değilse benim dediğim gibidir konu

Ali veli

29 Mayıs 2019 Çarşamba 09:34

Samsunlu degilim ancak 11 yıldan beri bu kentte öğretmenlik yapmaktayım.işimiz gereği çok kaymakam ve vali gördük ancak diyebilirimki memurunu bu kadar sayan,halkın arasında bu kadar dolaşan bir valiye söyleyecek lafı olan kişinin ya gözü kördür ya da art niyetlidir.Kibri olmayan ,güler yüzlü bir insan kendisi.Her görüşe saygılıyım ancak bu görüşe değil

eben

29 Mayıs 2019 Çarşamba 09:28

Yalaka basın, be kaptınız gene, eski aracı size mi tahsis ettiler, beslemeler

Termeli

28 Mayıs 2019 Salı 16:40

Valimize saldıranlar yine aynı kafa PKK ile kolkola gezen zihniyet

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da partileri farklı Mustafa Demir ve Cemil Deveci'den örnek davranış

Samsun'da partileri farklı Mustafa Demir ve Cemil Deveci'den örnek davranış