24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMSUN VALİSİ POLİS VE JANDARMA UYGULAMA NOKTALARINI DENETLEDİ

Samsun Valisi polis ve jandarma uygulama noktalarını denetledi

Samsun Valisi Osman Kaymak, Korona Virüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağının uygulandığı Pazar günü polis ve jandarma uygulama noktalarını denetledi.

17 Mayıs 2020 Pazar 13:49 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, Havza ilçesine giderek burada şehir giriş ve çıkışlarında yapılan denetimleri yerinde inceledi.


Korona Virüs tedbirleri kapsamında 16-17-18 ve 19 Mayıs tarihleri arasında 4 günlük sokağa çıkma yasağı kararı alınmıştı. Samsun Valisi Osman Kaymak, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu 17 Mayıs Pazar günü Havza ilçesine giderek burada denetimlerde bulundu.Samsun Valisi Kaymak, sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili alınan tedbirler kapsamında şehir merkezi ile Havza ilçesinde giriş ve çıkışlarda oluşturulan uygulama noktalarını ziyaret ederek, denetim yapan polis ve jandarma görevlilerine kolaylıklar diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Pelin özel hastane Hemşire

17 Mayıs 2020 Pazar 18:49

Başlık harika olmuş. Tebrikler. Sayın Valimiz maşallah çalışıyor geziyor. Biraz da biz vatandaşları düşünse. Yasak Yasak Yasak. Çevre illerimizde yasak yok. OrduDa Trabzon Da yasak yok. Samsun’da yasak. Açık ve net bu Samsun a haksızlıktır. Ordu ve Trabzon Kovit19 vaka olarak Samsun’dan iyi durumda değildir. Bunlar siyasi hesaplardır. Ordu ve Trabzon çok daha hızlı ve erken normalleşme adımı atacak yine Samsun yerinde saymaya devam edecektir. Sayın Valim Lütfen artık yasaklara son verin

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 65 yaş üstü vatandaşlar 6 saatlik özgürlük yaşadı

Samsun'da 65 yaş üstü vatandaşlar 6 saatlik özgürlük yaşadı