22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA 24 SAATTİR SULAR KESİK! VATANDAŞ GECE SOKAK ÇEŞMESİNDE SU KUYRUĞUNA GİRDİ

Samsun'da 24 saattir sular kesik! Vatandaş gece sokak çeşmesinde su kuyruğuna girdi

Samsun'da tam 24 saat süren su kesintisi halen giderilebilmiş değil. Samsun'da neredeyse bir gündür devam eden su kesintisi nedeniyle vatandaşlar sokak çeşmelerinin önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

07 Eylül 2020 Pazartesi 22:01 GÜNCEL

Samsun'da yaşanan su kesintisinin saatlerdir devam etmesi ve SASKİ'nin de suyun ne zaman geleceği konusunda vatandaşlara hiç bir açıklama yapmaması üzerine, sokak çeşmelerinin önünde uzun kuyruklar oluştu.


Samsun'un İlkadım ilçesinde ciddi bir şekilde hissedilen su kesintisi sorunu halen bazı mahallelerde devam ediyor. Dün akşam 20:30'dan itibaren başlayan su kesintisi sorunu bugün itibari ile gecenin şu saatine kadar halen giderilemedi. Samsun'un İlkadım ilçesi Karasamsun mahallesinde ise su kesintisi nedeniyle gece saatlerinde sokak çeşmelerinin önüne biriken vatandaşlar, ellerinde ki bidonlara su doldurmak için kuyruk oluşturdu.Samsun'da dün akşam saatlerinde başlayan su kesintisi İlkadım ilçesine bağlı tüm mahallelerde yaşanırken,  bu gece saatlerinde de devam eden sorun nedeniyle  Karasamsun mahallesinde bulunan Çerkez Çeşmesi önünde su kuyruğuna giren vatandaşlar 24 saattir su sorununu çözemeyen SASKİ'ye tepki gösterdi.

Samsun Canlı Haber'de canlı olarak yayınlanan görüntülerde, Karasamsun mahallesinde ki Çerkez Çeşmesi önünde toplanarak su kuyruğuna giren vatandaşların, evlerinin su ihtiyacını karşılamak için yanlarında çok sayıda bidon getirdikleri görüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ulusoy Un 50. Yıl Tesisinde ikinci buğday öğütme ünitesini de hizmete aldı

Ulusoy Un 50. Yıl Tesisinde ikinci buğday öğütme ünitesini de hizmete aldı