25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA 65 YAŞIN SOKAĞA ÇIKTIĞI GÜN BELEDİYE SAHİLDE Kİ OTURMA GRUPLARINI BOYADI

Samsun'da 65 yaşın sokağa çıktığı gün belediye sahilde ki oturma gruplarını boyadı

Samsun'da Korona Virüs nedeniyle Pazar günü sokağa çıkma serbestliği olan 65 yaş üstü vatandaşlar Atakum ilçesinde oturma gruplarının belediye tarafından boyanması nedeniyle şaşkınlık yaşadı.

31 Mayıs 2020 Pazar 17:24 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde bugün sokağa çıkma serbestliği olan  65 yaş grubu vatandaşlar, belediyenin sahil bandında bulunan oturma gruplarını yağlı boya ile boyaması nedeniyle ile oturacak yer bulamadı.


Korona Virüs sebebi ile günlerdir evlerinden çıkamayan 65 yaş grubu bugün kendilerine tanınan serbestlik kapsamında sokaklara çıktı. Samsun'un Atakum ilçesinde de sokaklara çıkan ve sahile giden 65 yaş grubu vatandaşlar, belediye çalışanlarının sahil bandında bulunan oturma gruplarında boya badana çalışması yaptıklarını gördü. Oturma gruplarının boya nedeniyle ıslak olması yüzünden, bu kısımlara oturamayan yaşlı vatandaşlar Atakum sahil bandında yer alan beton kısımlara oturarak Pazar gününün keyfini çıkartmaya çalıştı. Yaşlı vatandaşlar sokağa çıkma serbestliklerinin olduğu gün Atakum sahilinde ki oturma  gruplarında boya badana çalışması yapılmasına ise anlam veremediklerini söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da şehit annesi sokağa çıkma serbestliğinde evladının mezarına gidip dua etti

Samsun'da şehit annesi sokağa çıkma serbestliğinde evladının mezarına gidip dua etti