25 Haziran 2021 Cuma

SAMSUN'DA AK PARTİLİLERİN SOSYAL MEDYADA MUHALİF PAYLAŞIMLARI DİKKATİ ÇEKİYOR

Samsun'da AK Partililerin sosyal medyada muhalif paylaşımları dikkati çekiyor

Samsun'da son günlerde AK Parti kimliği ile tanınan isimlerin sosyal medyada kendi hükümetlerinin çıkarttığı yasalara karşı muhalif paylaşımlar yapması dikkati çekiyor.

30 Kasım 2019 Cumartesi 16:09 GÜNCEL

Samsun'da bazı AK Partililer, sosyal medyada muhalif paylaşımları ile dikkati çekiyor. Bunun son örneklerinden biri de AK Parti Samsun eski İl Yöneticilerinden olan İsmail Şen'de görüldü. 


AK Partili İsmail Şen, yaptığı muhalif paylaşımda "Bir yerde terslik var" notu ile bir termik santral görüntüsünü sosyal medyada yayınladı. Fotoğrafta Termik santralin bacasından çıkan dumanlar yer alırken, üzerinde ise "Egzoz muayenesi yaptırmazsanız 1546 lira ceza! Şahsi arabanızda sigara içerseniz 153 lira ceza! Ama resimdeki görüntü serbest.." cümlelerinin yazdığı görüldü.

Bilindiği üzere termik santrallere filtre takılma süresinin uzatılması ile ilgili bir tartışma yaşanmış ancak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı filtre takma zorunluluğunun 6 ay içerisinde yapılması gerektiğini, filtre takmayan santrallere ise gerekenin yapılacağını açıklamıştı. AK Partili İsmail Şen'in Çevre ve Şehircilik Bakanlığının bu açıklamalarına rağmen, 'Bir yerde terslik var' mesajı ile sosyal medyada paylaştığı görüntüde ise egzoz muayenesi, araçta sigara içme gibi uygulamalara ceza verildiği ancak termik santrallerin çevreyi kirletmesinin ise serbest olduğu mesajı yer alıyordu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Canik Belediyesinde 25, OMTEL'in kapanması ile de 23 kişi işsiz kaldı

Samsun'da Canik Belediyesinde 25, OMTEL'in kapanması ile de 23 kişi işsiz kaldı