19 Ekim 2021 Salı

SAMSUN'DA ATAYURT MAHALLE MUHTARI KORONA'YA KARŞI MAHALLE YOLUNU KAPATTI

Samsun'da Atayurt mahalle muhtarı Korona'ya karşı mahalle yolunu kapattı

Samsun'un Kavak ilçesine bağlı Atayurt mahallesinde Korona Virüs tedbiri kapsamında mahalle muhtarı Burhan Ayrancı, mahalle yolunu kapattı.

26 Nisan 2020 Pazar 14:18 GÜNCEL

Samsun'un Kavak ilçesine bağlı Atayurt mahallesinin muhtarı Burhan Ayrancı, mahalle yolunun girişini kapatarak Korona Virüs'e karşı önlem aldı.


Kavak ilçesinin Atayurt Mahallesi Muhtarı Ayrancı,  mahalleye Korona virüsü sokmamak için elinden gelen çabayı veriyor.

Mahalle yolunu kapatarak, mahalleye dışarıdan giriş ve içeriden çıkışlara izin vermeyen muhtar Burhan Ayrancı, salgın hastalığın yayılmasının önlenmesi amacıyla uygulanan sokağa çıkma yasağında da işi çok sıkı tutuyor. 

Mahalle içinde kimsenin dışarı çıkmasına müsaade etmeyen Muhtar Ayrancı, mahalle girişini de denetim altında tutarak yabancıların girişine izin vermiyor.

Devletin bu hastalığın önlenmesi için aldığı tüm tedbirleri desteklediklerini ve alınan kararları canla başla uyguladıklarını anlatan Atayurt Mahalle Muhtarı Burhan Ayrancı,  "Devletimizin korona virüsü yayılmasını önlemek adına aldığı tedbirleri destekliyor ve köy halkımızın sağlığını korumak için devletimizin tüm birimleri ile dayanışma içinde çalışıyoruz. Hastalığa karşı verilen mücadelede en büyük destekçilerimiz Kaymakamımız İbrahim Engin Şenay'a ve Köyümüzün Cami, Köy Meydanı gibi tüm ortak kullanım alanlarının, çöp konteynerlerinin dezenfekte çalışmalarını yaparak hep yanımızda olan bizleri yalnız bırakmayan Kavak Belediye Başkanımız İbrahim Sarıcaoğlu’na ve kolluk kuvvetlerine teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da iş kadını çaresiz kalan sokak hayvanlarını yemek yapıp besliyor

Samsun'da iş kadını çaresiz kalan sokak hayvanlarını yemek yapıp besliyor