25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA BELEDİYE ŞANTİYESİNDE MASKE DAĞITAN İŞÇİDE KORONA VİRÜS ÇIKTI

Samsun'da belediye şantiyesinde maske dağıtan işçide Korona Virüs çıktı

Samsun Büyükşehir Belediyesi şantiyesinde personellere maske ve eldiven dağıtan çalışanda Korona Virüs tespit edildiği gündeme geldi.

23 Haziran 2020 Salı 14:36 GÜNCEL

Samsun'da SASKİ, Vergi Mahkemesi ve Adalet Sarayının ardından Büyükşehir Belediyesi şantiyesinde de korona virüs vakası görüldüğü gündeme geldi.


Samsun'da Korona Virüs salgınında 1 Haziran tarihi itibari ile başlayan normalleşme sürecinin ardından Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünde(SASKİ)  Samsun Vergi Mahkemesinde ve Adalet Sarayında Covid-19 vakaları ortaya çıktı. 

Normalleşme ve kontrollü sosyal yaşam sürecinde Samsun'da çeşitli kamu kurumlarında Korona Virüs vakaların ortaya çıkmaya başlaması, acaba personeller tedbirlere uymuyor mu, hijyen ve benzeri önlemlere dikkat etmiyor mu gibi soruların sorulmasına  neden oldu.  SASKİ, Vergi Mahkemesi ve Adalet Sarayında ortaya çıkan Korona Virüs vakaları ile ilgili tedavi süreçleri başlarken, bir vaka haberi de de bu seferde Samsun Büyükşehir Belediyesi şantiyesinden geldi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi şantiyesinde, personellere eldiven ve maske dağıtan çalışanda Korona Virüs tespit edildiği gündeme gelirken, hasta halde dağıttığı eldiven ve maskelerden diğer çalışanlara Covid-19 bulaşıp bulaşmayacağı konusunda ise tedirginlik yaşandığı bildirildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 11 Yorum

Ahmet Bayrak

24 Haziran 2020 Çarşamba 01:38

Şehirde gündem olan aynı haberler dediğiniz güncel yada asayiş haberlerinin bizde yayınlanan metinlerine de bir bakın ve diğerlerine de bakın. Onların bile aynı gündem haberi olmasına rağmen bu sitede farklı ve özgün olarak yazıldıklarını göreceksiniz. Biz özgün ve özel haberlerimizin kaynaksız olarak takla attırılarak başka siteler tarafından yayınlanmasına tepki gösteriyoruz. Özel haberimize de bırakın da sahip çıkalım, emeğimizi çalanlara tepkimizi gösterelim.

Ahmet Bayrak

24 Haziran 2020 Çarşamba 01:19

Ve ayrıca hiç bir ajanstan haber almıyoruz. Kendi haberlerimizi kendimiz yazıyoruz, gündemimizi kendimiz belirliyoruz. Kendi gündemini kendi yaratan bir haber sitesiyiz. 20 yılllık bir tecrübe ve emek var. Tabiki emeklerimizi çalanlara tepkimizi göstereceğiz. İyi böyle ya bilip bilmeden suçla sonrada üste çık. Sen Samsundaysan buyur hodri meydan ispatla, buyur görüşelim hodri meydan ispatla.

Ahmet Bayrak

24 Haziran 2020 Çarşamba 01:15

S**** Basından gördüğünüz başka sitedeki bizim haber olmasın, Zira başka sitelerde görüp sonra burada da görünce kaynaksız yayınlanmış sanıyor olabilirsiniz. Kendi haberlerimiz başka sitelerde kaynaksız yayınlanıyor, sonuç işte sizin gördüğünüzü öyle olduğunu düşündüğünüz şeyle karşılaşıyoruz. Siz bizi tanımadan ahkam kesip suçluyorsunuz. Samsunda sorun birbakalım SamsunKentHaber kaynaksız kopya içerik kullanıyor mu.. Bilip bilmeden suç isnat ediyorsunuz. Ayrıca kayıkçı uslubunu siz başlattınız.

Muammet Yılmaz

24 Haziran 2020 Çarşamba 00:26

Camiadan değilim sanal basını sıkı takip eden biriyim. Ancak böyle özgüven patlaması yaşayarak başlık atarken hak emek naraları atmayın. Bir sitede gördüğüm haberi burada kaynaksız olarak görüyorumki yaptğınıza cevap veriyorum. Hak emekten dem vuruyorsunuz, bunu bence kopyalarken bir daha düşünün olurmu. Ayrıca hikaye anlatıyorsunuz. Uslüpte zaten kayıkçı üslubu devam böyle

Ahmet Bayrak

23 Haziran 2020 Salı 22:37

Anlaşıldı.. Senin derdin Muhammet Yılmaz.. Çok koymuş sana lafımız.. Sebebi belli.. Sende bu siteden kopya haber çalıp kaynak vermeyen hırsızlardan birisin belli oldu. Hadi hadi tatava yapma. Sana direk söylüyoruz, iddia ediyoruz. Kaynaksız bir tane yayınlanmış haber bul şu sitede ve buraya yorum olarak gönder linkini. Laf salatalığı yapma. Bu camianın adamı isen ki, durum onu gösteriyor, ya yeni yetmesin ya da kaşarlardan birisin. Üfürükçü olduğumuz için haberlerimiz çalınıyor değil mi lale.

muhammet yılmaz

23 Haziran 2020 Salı 20:47

Sİtelerden kopyaladığınız haberleri nasıl takla attırıyorsanız, aynen taklaya devam ediyorsunuz. Hikaye anlatmayın üfürükçüler sizi

Ahmet Bayrak

23 Haziran 2020 Salı 16:38

Ruh bilimci mi oldun Muhammet Yılmaz.. Sen kendi ruhunu bir ortaya koy bakalım. Siteyi ara tara bir tane kaynaksız haber göster paylaş buradan. Ve bir de Samsun Kent Haber imzalı sitede kaç tane özel haber var ona da iyi bak. Ve bu özel haberlerin nerelerde kaynaksız yayınlandığını da araştır. Dümbük seni. Ondanmış yani ondan kolpacı çok mu zoruna gitti mesaj! Kıyamam

muhammet yılmaz

23 Haziran 2020 Salı 16:27

Tabi ondan aynen, ruhunuzu biliyoruz sizin ne anlatıyorsunuz. Sen onları küllahıma anlat

Ahmet Bayrak

23 Haziran 2020 Salı 15:08

Muhammet Yılmaz Samsun Kent Haber'de bir tane kaynak göstermeden yayınlanan haber göstersene. Ne oldu zoruna mı gitti kopyala yapıtırcılar sizi. Emek arsızları. Samsun Kent Haber'de bir tane kaynaksız haber göster, haberin kaynağı da muhabirin ismi de yazılır burada. Ve Samsun Kent Haber özel haber yayınlar bunun dışında haber alıyorsa da kaynağını, gazetenin adıyla küpürünü, haberi yapan muhabirin adını detaylıca verir kolpacı seni.

muhammet yılmaz

23 Haziran 2020 Salı 14:58

siz önce başka sitelerden aldığınız haberlere kaynak gösterin. Artistlik yapmayın

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kamu kurumunda güvenlikçi ve güvenlik şefinde Korana Virüs çıktı

Samsun'da kamu kurumunda güvenlikçi ve güvenlik şefinde Korana Virüs çıktı