24 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN'DA CHP'Lİ BELEDİYENİN ARDINDAN İYİ PARTİLİ BELEDİYEDE AZERBAYCAN BAYRAĞI ASTI

Samsun'da CHP'li belediyenin ardından İYİ Partili belediyede Azerbaycan bayrağı astı

Samsun'da AK Partili belediyeler hizmet binalarına Azerbaycan bayrakları asmazken, CHP'li Atakum Belediyesi ile İYİ Partili İlkadım Belediyesi binalarına dev Azerbaycan bayrakları astırdı.

08 Ekim 2020 Perşembe 18:15 GÜNCEL

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesinin ardından İYİ Partili İlkadım Belediyesi de hizmet binasına Ermenistan ile savaş halinde olan Azerbaycan'a destek için hizmet binalarına Türk ve Azerbaycan bayrakları astı.


Geçtiğimiz günlerde Atakum Belediyesi Meclisinde alınan karar kapsamında CHP'li belediyenin hizmet binasına Türk ve Azerbaycan bayrakları asıldı. CHP'li  Atakum Belediyesi Azerbaycan'a destek verirken bugün de İYİ Partili İlkadım Belediyesi hizmet binasına üzerinde 'İki devlet bir millet' yazılı Azerbaycan bayrağı astırdı.

İYİ Partili İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş bugün yapılan meclis toplantısında Azerbaycan'ın yanında olduklarını belirterek, "Kardeşlik zor zamanda belli olur anlayışıyla devletimiz ve aziz milletimiz, bu zor süreçte kardeş Azerbaycan'ın yanındadır. 7’den 70 herkesi Ermenistan'ın işgali ve sorumsuz saldırıları sebebiyle zarar gören Azerbaycan'ın yanında olmaya davet ediyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

koronali

09 Ekim 2020 Cuma 10:42

can azerbaycan adını kullanıp ibnece yorum yapan liboş.. senin gözünü ne bürümüş belli. şimdi sana denilseki.. senin de gö... bilmem ne bürümüş hoşuna gider mi.. bilip bilmeden niyet okuyacağına adam gibi yorum yap dingil

Can Azerbaycan

09 Ekim 2020 Cuma 09:37

gözlerini para bürüdüğü için görememiş olabilirsin samsunkenthaber

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mehmet Özhaseki'nin Samsun Büyükşehir ziyaretinde sosyal mesafe korunamadı

Mehmet Özhaseki'nin Samsun Büyükşehir ziyaretinde sosyal mesafe korunamadı