01 Kasım 2020 Pazar

SAMSUN'DA DİŞLERİ ALTIN OLAN VE KOLUNDA PAHALI PIRLANTA SAAT BULUNAN DİLENCİLER ŞAŞIRTTI

Samsun'da dişleri altın olan ve kolunda pahalı pırlanta saat bulunan dilenciler şaşırttı

Samsun'da zabıtalar tarafından yakalanan bir dilencinin ağzında altın dişler olduğu ortaya çıktı, bir başka dilencinin ise kolundan pırlantalı saat çıktı.

25 Nisan 2019 Perşembe 22:08 GÜNCEL

Samsun'da dişleri altın olan ve kolunda pahalı pırlanta saat bulunan dilenciler şaşırttı. Samsun'da zabıtanın yakaladığı bir dilencinin ağzında altın dişleri olduğu, başka bir dilencinin ise kolunda pahalı bir saat olması şoke etti.


Samsun Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerinin yakaladığı dilencilerden birinin ağzından altın dişler olduğu ortaya çıkarken, bir başka dilencinin kolunda ise pırlantalı pahalı bir saat olduğu görüldü.

haber55 internet televizyonundan muhabir Oğuz Aksu'nun haberine göre, Samsun Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, kent merkezinde dilenen, dilencilere yönelik operasyon yaptı. Yapılan dilenci operasyonunda insanların duygularını kullanarak dilenen vatandaşlar yakalanırken, o anları görüntüleyen haber55 muhabiri Oğuz Aksu, dilencilerden birinin ağzında altın dişler olduğunu fark ederek, "Dişlerin altın" diye sordu. Bu soruya tepki veren yaşlı dilenci, soruyu soran muhabire "Ne olacağıdı. Sen taktın herhal" yanıtını verdi. Samsun Büyükşehir Belediyesi zabıtalarının gerçekleştirdiği dilenci operasyonunda ayrıca bir dilencinin kolunda ise pahalı pırlantalı bir saat olduğu görüldü. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

26 Nisan 2019 Cuma 09:02

Dilencisiz bir samsun için zabıta ekipleri her gün dilenci peşinde olmalıdır bence ana cadde üzerlerine sadaka kutuları konulmalı ve burada toplanan paralar gerçek ihtiyaç sahiplerine devlet eliyle ulaştırılmalı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş İlkadım Belediyesinin 264 milyon borcu olduğunu açıkladı

Necattin Demirtaş İlkadım Belediyesinin 264 milyon borcu olduğunu açıkladı