04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA FATİH MAHALLESİ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE 462 KOLİ ERZAK DAĞITTI

Samsun'da Fatih mahallesi ihtiyaç sahibi ailelere 462 koli erzak dağıttı

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Fatih mahallesinde Korona Virüs nedeniyle müthiş bir dayanışma örneği sergilendi. Mahalle muhtarı ve 1453 Fatih spor Başkanı Tonguç Amca Ali Anıl, tam 462 aileye erzak dağıttı.

29 Mart 2020 Pazar 23:30 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Fatih mahallesinde, Korona Virüs nedeniyle çaresizce evlerinde bekleyen ihtiyaç sahibi ailelere mahalle muhtarı Seda Keklik ve 1453 Fatih spor Başkanı Tonguç Amca Ali Anıl, erzak dağıtarak destek oldu.


Yardımseverlerin desteği ile Fatih mahallesinde birlik, beraberlik ve dayanışma hareketi başlatan Fatih mahallesi muhtarı Seda Keklik ve 1453 Fatih spor Başkanı Tonguç Amca Ali Anıl, erzak kolilerini Korona Virüs sebebi ile evlerinde çaresizce bekleyen ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. Fatih mahallesi gençleri ve sakinleri de ihtiyaç sahipleri için hazırlanan erzak kolilerini ailelerin evlerine tek tek götürerek dayanışmaya destek verdi.

Veren eli alan el ile buluşturan Fatih mahallesi muhtarı Seda Keklik ve 1453 Fatih spor Başkanı Tonguç Amca Ali Anıl, Korona Virüs nedeniyle evlerinden çıkma yasağı gelen 65 yaş üstü vatandaşların evlerine de hem erzak götürülmesini sağladı hem de pazar alış verişlerinin yapılmasını. 

DİĞER MAHALELERDEKİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DE ERZAK GÖNDERİLDİ
Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde yapılan bu dayanışma Korona Virüs sebebiyle ne yapacağını bilemeyen ve zor durumda olan ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürürken, diğer mahalleler için de örnek oldu. Öte yandan Fatih mahallesinde başlatılan dayanışma kampanyası kapsamında İlkadım ilçesinde Fatih mahallesi dışında diğer mahallelerde bulunan ihtiyaç sahibi ailelere de yardım ulaştırıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hasan

30 Mart 2020 Pazartesi 20:28

Helal olsun tonguç beye ve taşhan mehmet köksal kardeşime .. Helal olsun garibin gurebanın yanında duranlara

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bafra ilçesinde Korona Virüs'ten ölen bir kişinin cenazesi gece toprağa verildi

Bafra ilçesinde Korona Virüs'ten ölen bir kişinin cenazesi gece toprağa verildi