26 Mayıs 2020 Salı

SAMSUN'DA FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİNDE 5 AYRI SOKAKTA DOĞALGAZ İÇİN ZEMİN ETÜDÜ ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Samsun'da Fevzi Çakmak mahallesinde 5 ayrı sokakta doğalgaz için zemin etüdü çalışmaları başladı

Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok, İlkadım ilçesine bağlı Fevzi Çakmak Mahallesinde 5 ayrı sokakta doğalgaz çalışmaları için zemin etüdü çalışmalarının başladığını açıkladı.

12 Mart 2019 Salı 16:53 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Fevzi Çakmak mahallesinde 5 ayrı sokakta SAMGAZ tarafından doğalgaz alt yapı çalışmaları kapsamında zemin etüdü çalışmaları başlatıldı.


Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde imar planına işlenen 5 sokakta SAMGAZ’ın doğalgaz verilmesi ile ilgili zemin etüd çalışmalarına başladığını söyledi.

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde doğalgaz olmayan Çarşamba,  Bileyci, Şair Süleyman Nafız, Koca Ragıp Paşa, Gazi Umar Paşa, Nurdan Sokak  doğalgaza kavuşuyor.

MEVCUT YOLLARA İMAR UYGULAMASI
SAMGAZ  ile yapılan görüşmeler neticesinde doğalgaz olmayan mevcut yola imar uygulamasının yapıldığını söyleyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Büyükşehir Belediyesi ve SAMGAZ ile yaptığımız görüşmeler neticesinde  Fevzi Çakmak Mahallesi’nde doğalgaz olmayan Çarşamba,  Bileyci, Şair Süleyman Nafız, Koca Ragıp Paşa, Gazi Umar Paşa, Nurdan Sokak’ta oturan vatandaşlarımız doğalgaza kavuşacak. SAMGAZ ekipleri  etüdlerini yaptı.  Sokakların kroki ölçülendirmeleri  işlendi.  Doğalgazı olmayan mevcut bu 5 sokaktaki yollara imar uygulaması yapıldı. Belirlenen program dahilinde Belediyemiz ve SAMGAZ ekipleri koordineli şekilde çalışmalarına başladı.  Doğalgaz hizmeti sağlamak için kanunlar çerçevesinde imar revizyon çalışmalarımızı ve çözüm araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşımızın daha iyi hizmet almasına olanak sağlayan bu hizmetin hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel: Trafolara kedi gireceğini düşünüp kimse hayal kurmasın

CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel: Trafolara kedi gireceğini düşünüp kimse hayal kurmasın