18 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA HABER MEDYA GRUBUNUN KAPANMASI SONRASI ÇALIŞANLARDAN DUYGUSAL PAYLAŞIM

Samsun'da Haber Medya Grubunun kapanması sonrası çalışanlardan duygusal paylaşım

Samsun'da Haber Medya Grubunun kapanması ile işsiz kalan çalışanlardan duygu dolu paylaşımlar geliyor.

12 Ekim 2019 Cumartesi 22:05 GÜNCEL

Samsun'da bünyesinde Haber Gazetesi, AKS Tv ve Haber Radyo gibi yayın organlarını bulunduran Haber Medya Grubunun kapanması ile işsiz kalan çalışanlar sosyal medyada duygusal paylaşımlar yapıyor.


2005 yılında yayın hayatına Haber Gazetesi ile başlayan Haber Medya Grubu 14 yıldır süren medya serüvenine 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Ekim ayında beklenmedik bir şekilde son verdi. Haber Medya Grubunda çalışan 65'in üzerinde personel ise kapanma kararını geçtiğimiz Cumartesi günü öğrenerek büyük bir şok yaşadı. Kapanan Haber Medya Grubunun yetkilileri ise bu kararı 4 ay önce aldıklarını söylerken, çalışanların ise yayın organının kapanacağına dair hiç bir bilgilerinin olmadığı gündeme gelmişti.

Haber Medya Grubunun merkez binasının kapısına kilit vurulurken, yayın organının bünyesinde çalışan ve işsiz kalan Duygu Eker Kaya ve daha önce aynı iş yerinde görev yaparken ayrılan Selçuk Kaya'nın minik kızları Derin Nisa'nın iş yerinin önünde çekilen bir fotoğrafı görenleri duygulandırdı. Fotoğrafta Duygu Eker Kaya ve Selçuk Kaya çiftinin minik kızları Derin Nisa, kapanan Haber Medya Grubunun kapısına vurulan kilidi tutarken görülüyor.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Meclisi ortak komisyonu biyokütle santralinin imar planını kabul etti

Samsun Büyükşehir Meclisi ortak komisyonu biyokütle santralinin imar planını kabul etti