22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA HANİ TRAMVAYLARA GEZİCİ GÜVENLİK KONULMUŞTU! SOSYAL MESAFE YİNE YOK

Samsun'da hani tramvaylara gezici güvenlik konulmuştu! Sosyal mesafe yine yok

Samsun'da sosyal mesafenin korunması için gezici güvenlik personeli görevlendirildiği açıklanan tramvaylarda vatandaşlar yine balık istifi yolculuk ediyor.

29 Temmuz 2020 Çarşamba 12:03 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs salgını nedeniyle sosyal mesafenin bir türlü korunamadığı tramvaylarda, yolcular balık istifi yolculuk etmeye devam ediyor.


Covid-19 salgını nedeniyle sosyal mesafenin korunması gerektiği sürekli açıklanırken Samsun'da toplu taşıma aracı olan tramvaylarda ise bu kural ne yazık ki uygulanamıyor. Tramvaylarda sosyal mesafenin korunamadığı, tramvaylara kalabalık yolcu alındığı defalarca gündeme gelmiş, SAMULAŞ A.Ş ise bu durum nedeniyle tramvaylara gezici güvenlik personeli görevlendirdiklerini açıklamıştı.

Samsun'da sosyal mesafenin korunabilmesi için gezici güvenlik personeli görevlendirildiği açıklanan tramvaylarda ise bu önleminde pek bir işe yaramadığı ortaya çıktı. Zira TRT'nin Samsun muhabiri Mehmet Gençali, yine bu sabah bindiği tramvaydan çektiği görüntüleri sosyal medya sayfasında paylaştı. TRT muhabiri Mehmet Gençali'nin tramvaydan çektiği görüntüde, yolcuların kalabalık olduğu, sosyal mesafenin olmadığı görüldü.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediye Başakanı Cemil Deveci'den Samsunspor'a tam destek sözü

Atakum Belediye Başakanı Cemil Deveci'den Samsunspor'a tam destek sözü