24 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN'DA HESABI HACKLENEN DOKTORUN ADINA 150 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK YAPILDI

Samsun'da hesabı hacklenen doktorun adına 150 bin liralık dolandırıcılık yapıldı

Samsun'da özel bir hastanede görev yapan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Harika Sönmez'in hacklenen sosyal medya hesabı üzerinden 150 bin liralık dolandırıcılık yapıldı.

19 Şubat 2021 Cuma 18:40 GÜNCEL

Samsun'da sosyal medya hesabı hacklenen doktor, kendi adına takipçilerinden para istendiğini ve yaklaşık 150 bin liranın dolandırıcılara kaptırıldığını açıkladı.


Samsun'da özel bir hastanede görevli Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Harika Sönmez, 41 bin takipçili sosyal medya hesabının hacklendiğini söyleyerek, hesabını ele geçiren dolandırıcıların, takipçilerinden banka hesap numarası vererek para topladığını ifade etti. Doktor Harika Sönmez yaptığı açıklamada, "17.02.2021 tarihinde 41bin takipçiye sahip @dr.harika_sonmez hesabım çalınmıştır. Çalınan hesabım üzerinden banka hesap numarası vererek bahis oynadığımı ve para göndermeleri karşılığında katlanarak geri ödeyeceğimi söylemektedirler. Şu ana kadar ne yazık ki; takipçilerimden 150 Bin TL  üzerinde para dolandırmışlardır. Lütfen bu hesabın yazdıklarına ve paylaştıklarına asla itibar etmeyiniz." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da normalleşme sürecinin başlaması vaka sayılarının düşmesine bağlı

Samsun'da normalleşme sürecinin başlaması vaka sayılarının düşmesine bağlı