17 Ekim 2021 Pazar

SAMSUN'DA İLKADIM BELEDİYESİ KALDIRIMLARI MOBİL JET YIKAMA ARACI İLE TEMİZLİYOR

Samsun'da İlkadım Belediyesi kaldırımları mobil jet yıkama aracı ile temizliyor

Samsun'da İlkadım Belediyesi pandemi sebebiyle sokakları, kaldırımları ve mahalle aralarını su tasarruflu mobil jet yıkama aracı ile temizliyor.

14 Eylül 2021 Salı 13:06 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediyesi, mahalle ve sokak aralarında, çöp toplama vaktinden önce konulan çöp poşetlerinden sızan pis sıvı ve kokuları bertaraf etmek için kaldırımları mobil jet yıkama araçları ile temizliyor.


Su tasarrufu sağlayan yüksek basınçlı Mobil Jet Yıkama Aracının kirli, yağlı, boyalı alanlarda, hem sıcak hem de soğuk su püskürtme özelliğine sahip olduğunu açıklayan İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, "Salgın süreci ile birlikte temizlik konusu daha bir önem kazandı. Başından bu yana söylüyoruz, temizlik bizim çok hassas olduğumuz bir konu. Biz, İlkadım'ı seviyoruz diyerek yola çıktık. Aynı zamanda İlkadım'ı kendi evimiz gibi görüyoruz. İnsanlar nasıl kendi evinin temizliği ile övünürse, biz de ilçemizin temizliği ile övünmek istiyoruz. İlk göreve geldiğim zamanlar temizlikle ilgili şikayetler alıyorduk. Şimdi, temizlik ve çöp toplama ile ilgili şikayetlerin ciddi oranda azaldığını memnuniyetle görüyoruz. Mobil Jet Yıkama Aracımız ile hem su tasarrufu sağlıyoruz hem de yenilikleri İlkadımlıları buluşturuyoruz" diye konuştu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 7 OSB'nin yatırım alanı büyütülerek 28 bin dönüme çıkartılacak

Samsun'da 7 OSB'nin yatırım alanı büyütülerek 28 bin dönüme çıkartılacak