17 Mayıs 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA MASKE VAR SOSYAL MESAFE YOK! ÇİFTLİK CADDESİNDE TEDİRGİN EDEN KALABALIK

Samsun'da maske var sosyal mesafe yok! Çiftlik caddesinde tedirgin eden kalabalık

Samsun'un Çiftlik caddesinde normalleşme sürecinin başlaması ile vatandaşların akınına uğrarken, 18 yaş altının da sokağa çıkma izninin olması ile birlikte cadde de yoğun bir kalabalık oluştu.

03 Haziran 2020 Çarşamba 22:07 GÜNCEL

Samsun'da 1 Haziran tarihi itibari ile Korona Virüs salgını ile ilgili normalleşme süreci başlarken, vatandaşların sosyal mesafe uyarılarına rağmen bu kuralı ihlal ederek kalabalıklar oluşturmaya devam etmesi dikkati çekiyor.


Samsun'da Korona Virüs ile alakalı olarak normalleşme süreci başlarken, sosyal mesafe uyarılarının dikkate alınmaması ise tedirginlik yaratıyor.

Samsun'un Çiftlik caddesinde normalleşme sürecinin başlaması ile vatandaşların akınına uğrarken, 18 yaş altının da sokağa çıkma izninin olması ile birlikte cadde de yoğun bir kalabalık oluştu. Uzmanlar normalleşme süreci ile ilgili olarak özellikle sosyal mesafenin korunması ve kalabalık ortamlardan uzak durulması uyarıları yaparken, kalabalık ortamlarda maske takılmasına rağmen Korona Virüs olma ihtimalinin de yüksek olduğuna dikkati çekiyor. Bu uyarıları rağmen Samsun'un Çiftlik caddesinde yaşanan kalabalıklarda sosyal mesafenin ortadan kalkması ölümcül virüs nedeniyle tedirginlik yaratıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Korona Virüsün yayılma hızı kontrol altına alındı

Samsun'da Korona Virüsün yayılma hızı kontrol altına alındı