24 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN'DA ÖZEL ARAÇLARIN DEPOSU SEÇİMDE BELEDİYENİN İSTASYONUNDAN DOLDURULMUŞ

Samsun'da özel araçların deposu seçimde belediyenin istasyonundan doldurulmuş

Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'de bulunan İlkadım Belediyesinde mevcut yönetimin seçim çalışmalarına katılan özel araçların mazot ve benzin ihtiyacını belediyeye ait akaryakıt istasyonundan karşıladığı gündeme geldi.

01 Ekim 2020 Perşembe 16:09 GÜNCEL

Samsun'da AK Parti ve MHP'nin ortak bir açıklama yaparak İYİ Partili İlkadım Beledilye Başkanı Necattin Demirtaş'ı hedef alması sonrası, karşılıklı iddialar havalarda uçuşmaya başladı.


AK Parti ve MHP'nin Samsun'da yaptığı ortak açıklama sonrası Necattin Demirtaş bir basın açıklaması yapmaya hazırlanırken, 31 Mart yerel seçim sürecinde AK Parti'de bulunan İlkadım Belediyesinde ise özel araçların benzin ve mazot ihtiyacının belediyeye ait akaryakıt istasyonundan karşılandığı gündeme geldi.

31 Mart seçim sürecinde AK Partide olan İlkadım Belediyesinde, seçim çalışmalarına katılan özel araçların benzin ve mazot ihtiyacının belediyeye ait akaryakıt istasyonundan sağlandığı ile ilgili ise yayınlanan görüntülerde, o süreçte başkan ve aday olan Erdoğan Tok'un fotoğrafı ile giydirilmiş sivil bir aracın belediyenin akaryakıt istasyonundan yakıt alırken çekilmiş  görüntülerinin yer aldığı görüldü.

Bizde sorumlu yayıncılık ilkesi ve yanlışa yanlış demekle mükellef olduğumuz için, 31 Mart yerel seçim sürecinde dikkatimizden kaçan bu görüntüyü tarafsız bir şekilde yayınlıyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 350 kişiyi istihdam eden KÖYTÜR'ün iflas kararı verildi

Samsun'da 350 kişiyi istihdam eden KÖYTÜR'ün iflas kararı verildi