28 Eylül 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA SAMULAŞ A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE ENVER SEDAT TAMGACI ATANDI

Samsun'da SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürlüğü görevine Enver Sedat Tamgacı atandı

Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürlüğü görevine, AK Parti'den 2014 yerel seçimlerinde İlkadım Belediye Başkan aday adayı olan Enver Sedat Tamgacı atandı.

19 Nisan 2019 Cuma 18:44 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi iştiraki SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürlüğü görevine Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşımacılık şirketi MOTAŞ’ın Genel Müdürü olarak görev yapan Enver Sedat Tamgacı atandı.


Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşımacılık şirketi MOTAŞ’ın Genel Müdürü olarak görev yapan Enver Sedat Tamgacı, SAMULAŞ'a Genel Müdürü olarak atandı. Enver Sedat Tamgacı, 2014 yerel seçim sürecinde, Samsun’un İlkadım İlçesi’nde AK Parti’den belediye başkan aday adayı olmuştu. 

ENVER SEDAT TAMGACI KİMDİR? 
30 Mayıs 1974 yılında doğan ve evli olan Enver Sedat Tamgacı, Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olduktan sonra 1997 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde işe başladı. Ardından İstanbul Ulaşım A.Ş.’de Yönetim Geliştirme Uzmanı olarak çalışan Enver Sedat  Tamgacı, 2009 yılından bu yana Kayseri A.Ş.’de İşletme Müdürü olarak görev yapmakta. Meslek hayatında önemli işlere imza atan Enver Sedat Tamgacı, özellikle raylı ulaşım sektöründe bir çok görevde yer aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

 Samsun'da kız öğrencileri ile samimi fotoğraflarını yayınlayan o öğretmene soruşturma açıldı

Samsun'da kız öğrencileri ile samimi fotoğraflarını yayınlayan o öğretmene soruşturma açıldı