20 Ekim 2020 Salı

SAMSUN'DA SEÇİM SONRASI ATAKUM BELEDİYESİNDE ÇOK SAYIDA İŞÇİNİN İŞİNE SON VERİLDİ

Samsun'da seçim sonrası Atakum Belediyesinde çok sayıda işçinin işine son verildi

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesinde 31 Mart yerel seçimlerinin ardından belediyede çalışan çok sayıda işçinin işine son verildiği gündeme geldi.

12 Nisan 2019 Cuma 20:10 GÜNCEL

Samsun'da yapılan yerel seçimlerden Atakum Belediyesi Başkanlığını kazanan CHP'li Cemil Deveci'nin 31 Mart yerel seçimlerinin üzerinden geçen 12'inci günde, belediye personelinden çok sayıda kişinin işine son vermesi şaşırttı.


31 Mart yerel seçimleri sonrası başkanlık görevini devralan Cemil Deveci'nin ilk icraat olarak bugün itibari ile belediyede çalışan çok sayıda işçinin işine son vermesi dikkati çekti. Atakum Belediyesinde bugün mesai yapan çok sayıda işçiye, akşam saatlerinde tek tek telefon açılarak işlerine son verildiği ve Pazartesi günü mesaiye gelmemeleri yönünde bilgi verildiği öğrenildi.

Öte yandan Atakum Belediyesinden edinilen bilgiye göre, işten çıkartılanların büyük bir kısmının ise seçim öncesi işe alınanlar olduğu öğrenildi. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Erkan

13 Nisan 2019 Cumartesi 11:36

Gazeteler kaynaklarını açıklamakla yükümlü olmadıkları halde Başkandan direk bilgisini alıp yazmışlar.Demokrat olduğunu söyleyenler eleştirilince mırmır yapıyorsunuz.Geldiğiniz yerler makamlar ağlama makamları değil iş icraat yerleri hizmet makamlarıdır.Ishak Başkana demediğinizi bırakmadınız zaman sizinde neler yapacağınızı açık açık gösterecek.Duyduk düzeniniz kuruluyor 1 haftaya hadi hayırlısı inşallah...

Haydar Öztürk

13 Nisan 2019 Cumartesi 00:16

Ömer muhtar ne yazdık haberde; haksız yere mi attı diye yazdık. neyi sıkıntılı haberin. Cemil başkanı konuyla ilgili belkide ilk arayıp konuyu soran benim. çıkartılan işçilerin seçim öncesi işe alınanlar olduğunu haberde zaten yazmışız. cemil beyin açıklamasını da ayrıca yayınlamışız. Daha ne yapalım sevgili ömer muhtar söyler misin güzel insan.

ömer muhtar

12 Nisan 2019 Cuma 23:28

Haydar bey bu haber çok sıkıntılı keşke Cemil Beyin Dünkü Belediye meclisi Toplantısını izleseydiniz Ne kadar demokrat olduğunu görürdünüz.Bence Artık Bırakın yandaşlığı biraz gercekci olun bu atılan işçiler hep son aylarda alınmış ve hepsi eş dost akraba sırf gelen yönetim atsın biz kull****ım işi atakum cemil abisinin yanında

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci çıkartılan işçilerle ilgili açıklama yaptı

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci çıkartılan işçilerle ilgili açıklama yaptı