08 Mart 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA SEYYARA ÇULLANAN KADINLARA KIZIYORUZ DA AK PARTİ KONGRELERİNE NE DİYECEĞİZ

Samsun'da seyyara çullanan kadınlara kızıyoruz da AK Parti kongrelerine ne diyeceğiz

Samsun'da KoronaVirüs'e rağmen seyyar satıcının tezgahına çullanan kadınların sosyal mesafe kuralını hiçe saymaları tepki çekerken, AK Parti kongrelerinde salonların tıklım tıklım olması eleştirilere neden oluyor.

02 Şubat 2021 Salı 13:36 GÜNCEL

Samsun'da bulunan Mecidiye Çarşısında dün tezgah açan bir seyyar satıcının etrafını saran kadınların sosyal mesafe kuralını ihlal ederek alış veriş yapmaları tepkilere neden olmuştu.

Samsun'da seyyara çullanan kadınlara kızıyoruz da AK Parti kongrelerine ne diyeceğiz..

İlkadım ilçesinde yer alan Mecidiye Çarşısında dün yaşanan görüntülerin ardından Mecidiye Çarşısında belediye zabıtaları görevlendirildi. Samsun'da KoronaVirüs salgınına ve sosyal mesafe kuralına rağmen kadınların seyyar satıcının etrafında toplanarak alış veriş yapmaları ile ilgili görüntüler tepkilere neden olurken, vatandaşlar ise AK Parti kongrelerinde salonların tıklım tıklım dolu olmasına ve sosyal mesafe kuralına uyulmamasına ise kimsenin ses çıkartmadığını belirterek bu durumu da sosyal medyada eleştirdi. 

AK Parti'nin Antalya başta olmak üzere bazı illerde gerçekleştirdiği kongrelerde, salonların sosyal mesafe kuralını ihlal edecek şekilde hınca hınç dolu olması ile ilgili görüntüler gündeme gelmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da vakalar yeniden artıyor AK Parti Gençlik Kolları halkı kongreye davet ediyor

Samsun'da vakalar yeniden artıyor AK Parti Gençlik Kolları halkı kongreye davet ediyor