19 Ekim 2021 Salı

SAMSUN'DA SİGARA İÇME YASAĞININ HANGİ CADDE VE SOKAKLARDA UYGULANACAĞI AÇIKLANDI

Samsun'da sigara içme yasağının hangi cadde ve sokaklarda uygulanacağı açıklandı

Samsun İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, Atakum, İlkadım, Canik ve Tekkeköy ilçelerinde sokakta sigara içme yasağının olduğu cadde, sokak ve meydanların isimlerini açıkladı.

13 Kasım 2020 Cuma 23:28 GÜNCEL

Samsun İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, Korona Virüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokakta sigara içme yasağı ile ilgili Samsun'a bağlı 4 ilçede hangi cadde ve sokaklarda sigara içme yasağının uygulanacağını kamuoyuna duyurdu.


Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada Samsun İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun 12/11/2020 Tarihli ve 126 Sayılı Kararları duyuruldu. Samsun İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun 12/11/2020 Tarihli ve 126 Sayılı Kararı kapsamında semt pazarlarında da Korona Virüs tedbirleri kapsamında sigara içme yasağının uygulanması yönünde karar alındı.

Samsun İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı 126 sayılı karar kapsamında, Samsun'da uygulanan sokakta sigara içme yasağı ile ilgili de Atakum, İlkadım, Canik ve Tekkeköy ilçelerinde yasağın uygulanacağı cadde, sokak ve meydanların isimleri de açıklandı.

Buna göre Samsun'a bağlı İlkadım, Atakum, Canik ve Tekkeköy ilçelerinde sigara içme yasağının uygulanacağı cadde ve sokakların isimleri şöyle.

ATAKUM: Lozan caddesi, Anafartalar caddesi, Gaffar Okkan caddesi, Alpaslan Bulvarı, Adnan Menderes Bulvarı (Yeşilyurt AVM'den Çobanlı İskelesine kadar sahil tarafı yürüyüş yolu boyunca, İskele önündeki alan dahil)

CANİK: Gençlik caddesi, Cengiz Topel caddesi, Kuzey Yıldızı 100. Yıl Bulvarı, Hasköy Üsküp caddesi

İLKADIM: Cumhuriyet Meydanı, Saathane Meydanı, Gazi caddesi, İstiklal caddesi, Fatih Sultan Mehmet caddesi

TEKKEKÖY: Şeyh Zeynüddin caddesi Hacı Ali Ekinci Bulvarı
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da belediyenin danışmanı belinde silahla çekindiği fotoğrafları yayınladı

Samsun'da belediyenin danışmanı belinde silahla çekindiği fotoğrafları yayınladı