27 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN'DA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SONRASI FIRINLARIN ÖNÜNDE KUYRUKLAR OLUŞTU

Samsun'da sokağa çıkma yasağı sonrası fırınların önünde kuyruklar oluştu

Samsun'da Korona Virüs tedbirleri kapsamında 31 büyükşehirde alınan iki günlük sokağa çıkma yasağı kararının ardından vatandaşlar sokaklara çıkarak fırınların önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

11 Nisan 2020 Cumartesi 00:20 GÜNCEL

Samsun'da iki gün sokağa çıkma yasağının uygulanacak olması nedeniyle vatandaşlar gece saatlerinde sokaklara çıkarak fırınların önünde kuyruklar oluşturdu.


Samsun'un hemen hemen her noktasında market ve fırınların önünde izdiham yaşanırken, Korona Virüs nedeniyle yapılan sosyal mesafe kuralı da ne yazık ki ihlal edildi. Sokağa çıkma yasağı kararının alınması sonrası panikle gece saatlerinde dışarıya çıkan vatandaşlar fırınların önünde kararın uygulanmaya başlayacağı saat 00:00'den önce ekmek ve gıda ihtiyaçlarını karşılamak için kuyrukta sırada bekledi.

Samsun'da iki gün sürecek olan sokağa çıkma yasağı nedeniyle panikleyen ve fırın ile marketler önünde kuyruklar oluşturan bazı vatandaşlar arasında gerginliklerde yaşandı. Yapılan açıklamada fırınların iki gün sürecek sokağa çıkma yasağı sürecinde açık olacağı bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da sokağa çıkma yasağının gece açıklanmasına vatandaş tepki gösterdi

Samsun'da sokağa çıkma yasağının gece açıklanmasına vatandaş tepki gösterdi