22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA SON DAKİKA! O ÇAĞRI MERKEZİNDE KORONA VİRÜS SAYISI YÜKSELDİ

Samsun'da son dakika! O Çağrı Merkezinde Korona Virüs sayısı yükseldi

Samsun'da 19 kişinin Korona Virüs şüphesi ile hastaneye kaldırıldığı Çağrı Merkezi ile ilgili yeni gelişme.. Samsun'da ki o Çağrı Merkezinde Korona Virüs şüphesi ile hastaneye kaldırılan çalışan sayısı yükseldi.

04 Haziran 2020 Perşembe 13:47 GÜNCEL

Samsun'da son dakika! O Çağrı Merkezinde Korona Virüs sayısı yükseldi. Samsun'da 250 kişinin çalıştığı bir bankaya ait Çağrı Merkezinde Korona Virüs şüphesi ile hastaneye kaldırılanların sayısında artış oldu.


Korona Virüs sürecinde de çalıştıkları ve sosyal mesafe kuralının olmadığı iddiaları gündeme gelen Çağrı Merkezinde dün gece saatlerinde 19 kişi Covid-19 şüphesi ile Samsun Gazi Devlet Hastanesine kaldırılmıştı. Samsun İl Hıfzıssıhha Kurulu ise Korona Virüs belirtilerinin baş gösterdiği Çağrı Merkezini ivedilikle aldığı karar ile kapatmıştı.

Bu gelişmelerin ardından Samsun'da bulunan bankaya ait Çağrı Merkezinde ilk etapta 19 kişi hastaneye kaldırılırken bu sayının yükseldiği öğrenildi. Samsun'da ki söz konusu Çağrı Merkezinde çalışan 250 kişiden 19'unun tedavileri sürerken, Korona Virüs şüphesi ile kurumda tedavi altına alınanların sayısının 28'e çıktığı kaydedildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da o açıklamalar vatandaşı Korona Virüs rehavetine mi sürüklüyor!

Samsun'da o açıklamalar vatandaşı Korona Virüs rehavetine mi sürüklüyor!