18 Eylül 2020 Cuma

SAMSUN'DA TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI TOGAR PERSONELE MAHCUP ETMEYİN UYARISINDA BULUNDU

Samsun'da Tekkeköy Belediye Başkanı Togar personele mahcup etmeyin uyarısında bulundu

Samsun'un Tekkeköy İlçesinde 31 Mart seçimlerinde yeniden belediye başkanı seçilen Hasan Togar, kendisine karşılama töreni düzenleyen personeline, Tekkeköy büyük hizmetler yapacaklarını söyleyerek, 'mahcup etmeyin' uyarısında bulundu.

09 Nisan 2019 Salı 13:56 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanlığına yeniden seçilen Hasan Togar, halkın görevi kendilerine tekrar layık gördüğünü ve onları mahcup etmemek için daha çok çalışıp, daha çok hizmet üretmeleri gerektiğini söyledi.


Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinin ardından tekrar başkanlık koltuğuna oturan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar belediye personeli tarafından çiçeklerle karşılandı.

Tekkeköy belediyesi önünde personel tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Togar’a eşi Yasemin Togar ile AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar eşlik etti.

HEP BİRLİKTE İLÇENİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRMEYİ BAŞARDIK
Belediye hizmet binası önünde toplanan personele seslenen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar yaptığımız hizmetler, hayata geçirdiğimiz projeler ve çalışmalarımız ile ilçemizin çehresini değiştirmeyi başararak herkesin gönlünde taht kuran bir belediye haline geldik. Tekkeköy Belediyesi ailesi olarak hep birlikte Tekkeköy'e çok büyük yatırımlar yaptık. Hizmetlerle dolu dolu geçen beş yılı başarılı bir şekilde geride bıraktık. Bu süreçte bizimle birlikte olan aile bilinciyle hareket eden tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
Tekkeköy’de hizmetlerin katlanarak artacağına dikkat çeken Başkan Togar, "Önümüzdeki hizmet sürecinde beş yıl içerisinde yaptığımız çalışmaların beş katını yapmayı kendimize hedef koyduk. Vatandaşlarımız bizlere bu kutlu görevi tekrar layık gördü. Onları mahcup etmemek için daha çok çalışmamız daha çok hizmet üretmemiz gerekiyor. Bu konuda herkes üzerine düşen görevi eksiksiz yerine getirmeli. Bizlere bu konuda çok büyük sorumluluklar düşüyor. Şimdi her zamankinden daha çok çalışmaya hazırız. Rabbim bizleri mahcup etmesin” şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da MHP tüm belediye meclislerinde kendi grubunu oluşturma kararı aldı

Samsun'da MHP tüm belediye meclislerinde kendi grubunu oluşturma kararı aldı