17 Mayıs 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA TERME BELEDİYE BAŞKANI KILIÇ COVİD-19 TESTİNİN POZİTİF ÇIKTIĞINI DUYURDU

Samsun'da Terme Belediye Başkanı Kılıç Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu

Samsun'un AK Partili Terme İlçe Belediyesi Başkanı Ali Kılıç, Covid-19 testinin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı AK Parti Samsun İl Kongresi öncesi pozitif çıktığını duyurdu.

01 Kasım 2020 Pazar 01:03 GÜNCEL

Samsun'da Terme ilçe Belediyesi Başkanı Ali Kılıç, Korona Virüs'e yakalandı. Belediye Başkanı Ali Kılıç, Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.


Samsun'da 1 Kasım tarihinde yapılacak AK Parti İl Başkanlığı kongresine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacak olması nedeni ile partililer, milletvekilleri ve belediye başkanları ile birlikte bakan ve eski bakanlara, Covid-19 testleri yapıldı. 1 Kasım saat 12'00'de 19 Mayıs Stadında başlayacak olan AK Parti Samsun İl Kongresi öncesi tüm protokol üyelerine Korona Virüs testleri uygulanırken, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın testinin pozitif çıktığı gündeme geldi.


Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada, "Dün kendimi kötü hissetmem sonucu yaptırdığım Covid-19 Koronavirüs testim pozitif çıktı. Çok şükür genel sağlık durumum iyi, evde istirahat ediyorum.  Bu süreçte arayan, soran, sağlık dileyen ve dualarını eksik etmeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Rabbim tüm hastalara şifalar versin." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun 19 Mayıs Stadı AK Parti İl Kongresi için nasıl hazırlandı işte son fotoğraflar

Samsun 19 Mayıs Stadı AK Parti İl Kongresi için nasıl hazırlandı işte son fotoğraflar