25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA TRAFİKTE YOLCU İNDİREN AMBULANSIN GÖRÜNTÜLERİ TARTIŞMA ÇIKARTTI

Samsun'da trafikte yolcu indiren ambulansın görüntüleri tartışma çıkarttı

Samsun'da tepe lambasını yakarak trafikte ilerleyen bir ambulansın yolda durup taşıdığı bir yolcuyu indirmesi, başka bir araç kamerası tarafından görüntülendi.

02 Aralık 2019 Pazartesi 15:20 GÜNCEL

Samsun'da bir ambulansın, yolda durup taşıdığı yolcuyu indirme anlarına ait görüntüler sosyal medyada yayınlanınca tartışma çıkarttı.


Bir araç kamerası tarafından çekilen görüntülerde, Samsun'da tepe lambası yanıp sönen bir ambulansın trafikte ilerlediği görülüyor. Araç kamerasına yansıyan o görüntülerde, trafikte ilerleyen ambulans birden bire yol kenarına yaklaşarak duruyor. Ambulansın durması ile peşinden gelen ve o anları kaydeden araç kamerasının da sahibi olan sürücüde, yavaşlayarak ambulansın arkasında duruyor. Ambulansın hasta indireceğini yada hasta alacağını düşünen araç sürücüsü, ambulansın içinden orta yaşlı bir vatandaşın inerek yoluna devam etmesi karşısında neye uğradığını şaşırıyor. Bu duruma tepki gösteren araç sürücüsü ise araç kamerasının kayıt ettiği görüntüleri Samsun Radar ve Trafik isimli sosyal medya sayfasında yayınlayarak "Dolmuş ambulans. Işıklarını bari söndürseydin, millette acele işi var sanıyor" diyerek karşılaştığı bu duruma tepkisini dile getirdi.

Samsun Radar ve Trafik isimli sosyal medya sayfasında yayınlanan ambulansa ait görüntüler ise tartışma çıkarttı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bahattin Köse'nin Sarıyer'e attığı gol Zlatan Ibrahimoviç'i kıskandırır

Bahattin Köse'nin Sarıyer'e attığı gol Zlatan Ibrahimoviç'i kıskandırır