21 Eylül 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA TÜYAP 3'ÜNCÜ EV'LENİYORUZ FUARI FİYASKO İLE BAŞLADI

Samsun'da TÜYAP 3'üncü Ev'leniyoruz Fuarı fiyasko ile başladı

Samsun'dA TÜYAP tarafından organize edilen 3'üncü Ev'leniyoruz Fuarının açılışı fiyasko ile başladı.

31 Ocak 2019 Perşembe 13:53 GÜNCEL

Samsun'da TÜYAP tarafından bugün açılışı yapılan 3'üncü Ev'leniyoruz Fuarının protokol lansmanı fiyasko ile sonuçlandı. 


Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan TÜYAP ve Kongre Merkezinde yapılan açılışa katılımın az olması nedeni ile Samsun Valisi Osman Kaymak ve bazı konuşmacıların protokol lansmanında gerçekleştirdiği konuşmalar salonun boş olması nedeni ile yankı yaptı.

TÜYAP Genel Müdürü Cihat Alagöz düzenlenen fuarın özelliği  ile ilgili verdiği bilgide "Evlilik hazırlığı yapan aynı zamanda da evini yenilemek isteyen Samsun ve Karadeniz bölgesi insanımıza bütün her şeyi tek çatı altında toplandığı bir fuar" dedi.

Samsun Valisi Osman Kaymak'ta fuar açılışında yaptığı konuşmada, TÜYAP yetkililerine hitaben yaptığı konuşmada, "Samsun eskiden fuar kentiydi. Samsun'un tekrar fuar kenti olarak gelişmesini çok istiyoruz. Yeni fuarlarla fazla artan ziyaretçilerle karşımıza gelirseniz , yeni holler yapmayı düşünüyoruz. " dedi.

CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Neslihan Hancıoğlu ile MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan'ın hazır bulunduğu protokol lansman töreni sonrası TÜYAP 3'üncü Ev'leniyoruz Fuarı'nın açılış kurdelası da büyük bir fiyasko ile kesildi.

İşte Samsun Valisi Osman Kaymak'ın TÜYAP 3. Ev'leniyoruz Fuarında "Samsun eskiden fuar kentiydi. Samsun'un tekrar fuar kenti olarak gelişmesini çok istiyoruz. Yeni fuarlarla fazla artan ziyaretçilerle karşımıza gelirseniz , yeni holler yapmayı düşünüyoruz. " dediği o konuşma.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Davut

03 Şubat 2019 Pazar 11:43

Ben Vali beyin o manşeti söylediğini göremedim.Sanırım sizin başka sorunlarınız var.Bunun adına gazetecilik denilmez diye düşünüyorum.

Haluk

31 Ocak 2019 Perşembe 23:24

Sayın Vali beyin böyle bir açıklaması olmadı. Asparagas haber yapıyorsunuz. Eminim açılışta bile yoktunuz. Yazıklar olsun. Son dönemdeki en yüksek katılımlı bir fuara bile çamur atıyorsunuz.

mümin

31 Ocak 2019 Perşembe 15:16

neden böyle oldu söylim, halk aynı fuardan bıktı sürekli gıda, tarım, mobilya bide evleniyoruz fuarı yaa istanbulda ne süper fuarlar açılıyor onlardan getirinn halk şaşsın,,teknolkoji fuarı getritin, araba fuarın getirin, oyuncak fuarı getirin ,ilginç şeyler olsun biraz aşınyaa kendinizi ......sürekli kuru fasulye yenmezki.=))

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da HDP'nin Parti Meclisi üyesi Çiftlik caddesinde gözaltına alınıp tutuklandı

Samsun'da HDP'nin Parti Meclisi üyesi Çiftlik caddesinde gözaltına alınıp tutuklandı