18 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA YEDAŞ'A BORCUM VAR MI DİYE SORAN VATANDAŞA TEHDİT GİBİ CEVAP!

Samsun'da YEDAŞ'a borcum var mı diye soran vatandaşa tehdit gibi cevap!

Samsun'un Atakum ilçesi Erikli mahallesinde yaşayan bir vatandaş YEDAŞ'ın borcu olmayan saatinin elektriğini kestiğini iddia edip video çekti, borcunu sormak için aradığı YEDAŞ görevlisinden tehdit yedi.

01 Temmuz 2021 Perşembe 16:14 GÜNCEL

Samsun'da 'Borcum var mı' diye telefonla YEDAŞ'ı arayan bir vatandaşa telefona bakan görevli "Borcun varsa bak ben sana ne yaptırıyorum" yanıtını verdi.


Atakum ilçesi Erikli mahallesinde yaşayan G.P isimli vatandaş, borcu olmadığını iddia ettiği sayacı elektriğinin YEDAŞ görevlisi tarafından kesildiğini belirterek bir video çekti. Çekilen videoda YEDAŞ görevlisinin işlem yaptığı görülürken bu esnada YEDAŞ'ı telefonla arayan vatandaş telefona bakan görevliye yüksek sesle "Borcum var mı?" diye sordu. Görevli ise bu soruya "Ekran görüntüsünü atacağım. Borcun varsa bak ben sana ne yaptırıyorum" karşılığını verdi.

O anları videoya çeken G.P isimli vatandaş borcu olmadığını buna rağmen elektriğinin kesildiğini söylediği sayaç sonrası YEDAŞ'a 820,35 TL ödeme yaptı. Vatandaş çektiği videoyu sosyal medya sayfasında yayınlarken, olup bitenlere tepki yağdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Uğur

01 Temmuz 2021 Perşembe 18:03

Eşek olursan semer vuran çok olur

Ercan

01 Temmuz 2021 Perşembe 16:04

Yazılar olsun be

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kemal Kılıçdaroğlu Samsun'un Atatürk'ün kenti olduğunu söyledi

Kemal Kılıçdaroğlu Samsun'un Atatürk'ün kenti olduğunu söyledi