27 Ekim 2021 Çarşamba

SAMSUN'DA YERALTI ÇÖP KONTEYNERİNİN İÇİNE DÜŞEN YAVRU KEDİNİN KURTARILMA ANLARI

Samsun'da yeraltı çöp konteynerinin içine düşen yavru kedinin kurtarılma anları

Samsun'da Hançerli mahallesinde yeraltı çöp konteynerinin içine düşen yavru kedi çöp yığınlarının altında kaldı. İlkadım Belediyesi görevlileri yavru kediyi kurtarmak için zamanla yarıştı. İşte yavru kedinin kurtarılma anları.

14 Ağustos 2021 Cumartesi 13:48 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesi Hançerli mahallesinde bulunan yeraltı çöp konteynerinin içine düşen yavru kediyi kurtarmak için görevliler seferber oldu.


İlkadım ilçesi Hançerli mahallesinde yavru bir kedi yeraltı çöp konteynerinin içine düştü. Yeraltı çöp konteynerinin içinden kedi sesi geldiğini duyan mahalle sakinleri, belediye görevlilerini arayarak yardım istedi. Saatlerce kurtarılmayı bekleyen yavru kedinin imdadına İlkadım Belediyesinin temizlik işleri görevlileri yetişti. İhbarın yapıldığı adrese gelen belediye yetkilileri, kediyi kurtarmak için seferber oldu. Yeraltı çöp konteynerini vinç ile kaldıran görevliler, üzerine çöp yığınları dökülen yavru kediyi kurtarmak için, konteynerin bulunduğu kuyunun içine girdi. 

Konteynerin içinde bulunduğu çöpleri elleri ile dışarıya atan görevliler, yavru kediye sağ salim ulaşmak için mücadele etti. Yapılan mücadele sonunda, çöp yığınlarının altından çıkartılan yavru kedi, kurtarıldı. Yavru kedinin kurtarılması olaya tanık olan mahalle sakinleri arasında büyük sevince neden oldu.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'da Darri ve Ismael Diomande'nin bilinmeyen özellikleri

Samsunspor'da Darri ve Ismael Diomande'nin bilinmeyen özellikleri