22 Haziran 2021 Salı

SAMSUN'DA YEŞİLYURT AVM'DE KORONA NEDENİYLE KAPILARINI KAPATMA KARARI ALDI

Samsun'da Yeşilyurt AVM'de Korona nedeniyle kapılarını kapatma kararı aldı

Samsun'da Korona Virüs nedeniyle Atakum ilçesinde bulunan Yeşilyurt AVM, 20 Mart tarihinde kapalarını geçici bir süre kapatma kararı aldı.

19 Mart 2020 Perşembe 18:28 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Yeşilyurt AVM'de Korona Virüs sebebiyle müşterilerine kapılarını 20 Mart tarihinde kapatma kararı aldı.


Samsun'un Canik ilçesinde yer alan Piazza AVM ile birlikte Atakum ilçesinde ki Yeşilyurt AVM'den Korona Virüs nedeniyle peş peşe açıklama geldi.

Piazza AVM, Korona Virüs nedeniyle 20 Mart tarihinde kapılarını geçici bir süre müşterilerine kapatma kararını açıklarken, Atakum ilçesinde ki Yeşilyurt AVM'de kapılarını 20 Mart'ta kapatacağını duyurdu.

Yeşilyurt AVM'den konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Değerli ziyaretçilerimiz, Tüm dünyaya yayılan ve insan sağlığını tehdit eden COVID-19 salgınında dolayı müşterilerimizi ve çalışanlarımız düşünerek, 20 Mart 2020 tarihi itibari ile Yeşilyurt AVM olarak faaliyetlerimize geçici bir süre ara veriyoruz. Sağlıklı günler dileriz. Gıda ihtiyaçları için AVM'mizde bulunan MİGROS mağazamız 12.00 - 20.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecektir." denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cıty Mall AVM'de Korona nedeniyle müşterilerine kapılarını kapatıyor

Cıty Mall AVM'de Korona nedeniyle müşterilerine kapılarını kapatıyor