02 Aralık 2021 Perşembe

SAMSUN'DAKİ BELEDİYELERLE İLGİLİ İDDİA VE İTHAMLARA İLİŞKİN AÇIK ÇAĞRIMIZDIR!

Samsun'daki belediyelerle ilgili iddia ve ithamlara ilişkin açık çağrımızdır!

Samsun'da bazı belediyelerle ilgili sosyal medya sayfaları üzerinden gündeme gelen iddia ve ithamlarla ilgili, açık çağrımızdır! Belgeleri gönderin ifşa edelim..

17 Ekim 2021 Pazar 18:36 GÜNCEL

Samsun'da son dönemde bazı belediyelerle ilgili sahte sosyal medya hesaplarından yayınlanan iddialar sonrası, bazı belediye yöneticilerinin cadı avına çıktığı iddia edildi.


Önceki gün İlkadım Belediyesi ile ilgili bazı sosyal medya hesaplarında gündeme getirilen iddialara ilişkin, suç duyurusu yapıldığı ve bu suç duyurusu sonrası söz konusu sahte hesapları kullanan kişi ve kişilerin tespit edildiği gündeme gelmişti. Ancak edindiğimiz bilgilere göre ortada bir suç duyurusu olmadığı, belediyede bazı yöneticilerin tahmini bilgilere göre isim listeleri hazırladığı ve söz konusu sahte hesapları da bu kişi ve kişilerle ilintilediği ileri sürüldü.

Şayet ortada böyle bir durum varsa; Günahsız insanlar şayet ilgili sahte sosyal medya hesapları ile ilintileniyor ve o kişilerde hak etmedikleri halde yıpratılıyorsa, buradan söz konusu o sahte sosyal medya hesaplarına açık çağrı yapıyoruz..

Dedikoduları değil, belgeleri bize gönderin.. Kim çalıyorsa, kim hovardalık yapıyorsa, kim rüşvet alıyorsa, kim makamını kötüye kullanıyorsa, kim makam ve mevkisini kullanarak el altından su yürütüyorsa, kim villa yapıyorsa, hepsini tek tek ifşa edelim.. Lütfen belgeleri gönderin..

Samsun Kent Haber'in rotası Halk'tır Hak'tır.. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

18 Ekim 2021 Pazartesi 10:14

Belge var ama sende de az araştırmacılık olmalı.Mesela ilkadım belediyesi yapı denetim müdürlüğüne çatı yaptıranlara neye göre ceza kesiyorsunuz, kimine kesmiyormuşsunuz diye sorabilirsiniz.Ya da asansör denetim firmasını denetliyor musunuz, denetim raporunuza bakabilir miyim diye sorabilirsiniz.(bir kırmızı etiketli, bir çalışmaması gereken mavi etiketli asansör biliyorum)

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Galip Öztürk Mevlid Kandili mesajı yayımladı

Galip Öztürk Mevlid Kandili mesajı yayımladı