17 Ocak 2021 Pazar

SAMSUN'DAN AYRILACAK OLAN VALİ OSMAN KAYMAK ÇARŞAMBA TÜRKÜSÜNÜ DİNLERKEN DUYGULANDI

Samsun'dan ayrılacak olan Vali Osman Kaymak Çarşamba türküsünü dinlerken duygulandı

Samsun'dan ayrılacak olan Samsun Valisi Osman Kaymak Valilire Kararnamesi sonrası vedalaşma programında Çarşamba Türküsünü dinlerken duygulandı, duygulandırdı.

12 Haziran 2020 Cuma 14:01 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine alınırken, kentte gerçekleştirdiği bir vedalaşma töreninde Çarşamba Türküsü dinlerken duygulandı. Osman Kaymak'ın Çarşamba Türküsünü dinlerken videosu


Sabah saatlerinde vedalaşma programı için basın mensupları ile Sevgi Kafe'de bir araya gelen Samsun Valisi Osman Kaymak, burada çalınan Çarşamba Türküsünü dinlerken duygusal anlar yaşadı. Çalınan Çarşamba Türküsünü dinlerken duygulandığını söyleyen Osman Kaymak, basın mensuplarına Valiler Kararnamesi ve Samsun'da görev yaptığı süre zarfında yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler verdikten sonra, Çarşamba Türküsünü bir kez daha dinlemek istediğini söyledi.

Samsun'u çok sevdiğini kaydeden Osman Kaymak, ikinci kez çalınan ve Fuat Saka'nın seslendirdiği Çarşamba Türküsünü dinlerken duygulanırken, basın mensupları da o anlarda Vali Kaymak ile birlikte duygusal anlar yaşadı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Tekkeköy Belediyesi üreticilere saf ana arı desteği verdi

Samsun'da Tekkeköy Belediyesi üreticilere saf ana arı desteği verdi