25 Ekim 2021 Pazartesi

SAMSUNLU AVUKAT RUKİYE AYŞEN ARLI'NIN BÜROSUNA ANKARA'DA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Samsunlu avukat Rukiye Ayşen Arlı'nın bürosuna Ankara'da görkemli açılış

Samsunlu avukat Rukiye Ayşen Arlı'nın bürosuna Ankara'da görkemli açılış. Samsun'un Kavak ilçesi doğumlu avukat Rukiye Ayşen Arlı, Ankara'da Avukat İdil Yardımcı ve Avukat Nesrin Bal ile birlikte hukuk ve danışmanlık bürosunu hizmete açtı.

14 Eylül 2019 Cumartesi 16:49 GÜNCEL

Samsun'un Kavak ilçesi doğumlu avukat Rukiye Ayşen Arlı, meslektaşı olan İdil Yardımcı ve Avukat Nesrin Bal ile birlikte Bal&Yardımcı&Arlı Hukuk ve Danışmanlık bürosunun açılışını yaptı.


Samsun doğumlu olan ve eğitimini Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Enerji ve Ekonomi Hukuku yüksek lisans mezunu olan Avukat Rukiye Ayşen Arlı ile avukat İdil Yardımcı ve Avukat Nesrin Bal'ın hukuk bürosu açılışı görkemli bir şekilde geçti.

AK Parti Afyon Milletvekili Ali Özkaya ile birlikte avukatlar Necdet Pakdil, Hayrettin Küçüksoy tarafından açılışı yapılan hukuk bürosunda avukat Rukiye Ayşen Arlı ve İdil Yardımcı'yı mutlu günlerinde avukatlar, rektör yardımcıları, yeminli mali müşavirler, Ankaragücü yönetimi, Ankara Yenimahallespor Kulübü yönetimi, Ankara Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Osman Yılmaz ile ASİYAD Yönetim Kurulu üyeleri Nurşen Yapıcı, Aydın Kurnaz, Mehmet Özveren, Gökhan Kanal, Halil Bayar, Ersin Saatçi, Neriman Demir Kuru, Yücel Şirin, Mustafa Güneş gibi isimlerde yalnız bırakmadı.Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı Mustafa Kemal Mahallesi 2139. sokak No: 29/3 adresinde hizmete giren Bal&Yardımcı&Arlı Hukuk ve Danışmanlık bürosunun açılışına katılan davetliler, Samsun'un Kavak ilçesi doğumlu ve ASİYAD üyesi olan Avukat Rukiye Ayşen Arlı ile avukat İdil Yardımcı ve Avukat Nesrin Bal'a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Samsun Kent Haber ailesi olarak Samsunlu hemşehrimiz avukat Rukiye Ayşen Arlı ve avukat İdil Yardımcı ve Avukat Nesrin Bal hanımefendilere yeni iş yerlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Anneler Parkında seyyar satıcılar için satış günleri belirlendi

Samsun'da Anneler Parkında seyyar satıcılar için satış günleri belirlendi