26 Eylül 2020 Cumartesi

SAMSUNLU KOMUTAN AFRİN'DEN SAMSUNKENTHABER'E SELAM GÖNDERDİ: GİRDİK GİRİYORUZ

Samsunlu komutan Afrin'den SamsunKentHaber'e selam gönderdi: Girdik giriyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili açıklamasında "Afrin'e girdik, giriyoruz" dedi. Zeytin Dalı harekatında görevli Samsunlu Mehmetçiğimiz ise mühimmatların üzerine SamsunKentHaber yazarak selam gönderdi.

13 Mart 2018 Salı 19:51 GÜNCEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında şuana dek 3 bin 400 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıklayarak, "Afrin'e girdik, giriyoruz, çok fazla bir şey kalmadı" dedi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde İyilik Ödülleri Programı'nda önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı açıklamada, "TSK gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla vatanımızın güvenliğini temin ediyor. Sivilleri canlı kalkan olarak kullanan, tuzaklarla çocukları katleden terör örgütünün makyajı tel tel dökülüyor. Şu an itibarıyla 3400 teröristi etkisiz hale getirdik. Afrin'e girdik, giriyoruz, çok fazla bir şey kalmadı. Biz Afrin'i gerçek sahiplerine teslim etmek için giriyoruz.." diye konuştu.

Öte yandan Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Burseya Dağına Türk Bayrağımızı diken ve bölgede görevli timin Samsunlu komutanı Mehmetçiğimiz, SamsunKentHaber'e Afrin'den bu fotoğrafları gönderdi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Atakum Belediyesinde 466 taşeron işçi için sözlü mülakat süreci başladı

Samsun'un Atakum Belediyesinde 466 taşeron işçi için sözlü mülakat süreci başladı