20 Eylül 2021 Pazartesi

SAMSUNLU ÜNLÜ ECE ERKEN 12 BİN 500 LİRALIK KİRAYI İSTEYEN EV SAHİBİ İLE TARTIŞTI

Samsunlu ünlü Ece Erken 12 bin 500 liralık kirayı isteyen ev sahibi ile tartıştı

Samsun doğumlu ünlü Ece Erken, aylık 12 bin 500 lira ev kirası ve 3 bin 600 lira aidat borcunu ödeyemediği için ev sahibi ile WhatsApp'ta kavga etti.

08 Nisan 2020 Çarşamba 15:24 GÜNCEL

Samsunlu ünlü isim Ece Erken, 12 bin 500 liralık ev kirasını isteyen ev sahibi ile tartışınca Twitter'da gündem oldu.


Evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığı aşk ile gündemden düşmeyen Ece Erken, ev sahibi ile arasında geçen mesajlaşmayı sosyal medya hesabında yayınladı. Ece Erken, kendisinden kira isteyen ev sahibine evden çıkacağını söyledi.

Ece Erken, kirasını isteyen ev sahibine sitemini, "Hocam herkes evde kalıyor çalışmıyor da, ben de alacağım kiraları alamıyorken ev sahibim bana bu mesajı atıyorsa ne yapacağız? Benim 3 evim var. İkisinden bu ay kira gelmedi, utandım söylemedim.." ifadesiyle gösterdi."3600 lira aidat artı 12 bin 500 lira kira... Villada kalırdım" diyen Ece Erken'in, paylaşımı olay oldu. TT (Trending Topic) listesine giren Ece Erken, kendisine gelen eleştirilere de yanıt verdi.

Erken, "18 yaşında sen ne yapıyordun bilmem ama ben aileme bakıyordum. 2. 3. el arabalara binip yatırım yaptım, evlerim var. Eymen'in çocuklarına yetecek gelirim var, olay o değil kardeş..." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çarşamba Kaymakamlığı önünde ihtiyaç sahipleri izdihama neden oldu

Çarşamba Kaymakamlığı önünde ihtiyaç sahipleri izdihama neden oldu