19 Ekim 2021 Salı

SAMSUN'U TERK EDECEĞİM DİYEN FİRMA ÜCRETSİZ TAHSİS EDİLEN ARAZİYE YILLARDIR YATIRIM YAPMADI

Samsun'u terk edeceğim diyen firma ücretsiz tahsis edilen araziye yıllardır yatırım yapmadı

Samsun'da yıllar önce bedelsiz arsa tahsisi yapılmadığı için Samsun'u terk edeceğini açıklayan bir firma, bedelsiz olarak tahsis edilen araziye yıllardır hiç bir yatırım yapmadı.

26 Haziran 2020 Cuma 20:19 GÜNCEL

Samsun'da bazı firmaların sanayi bölgelerinde bedelsiz arsaların üzerine konmak için 'Samsun'u terk etme' kozunu oynadığı ileri sürüldü.


Samsun'da yıllar önce bir firmanın da, Gıda Sanayi bölgesinde kendisine yer tahsisi yapılmaması üzerine 'Samsun'u terk edeceğim' çıkışı yapmış, bu çıkış o yıllarda yayın yapan Haber Gazetesinde manşet haber olarak yayınlanmıştı. Firmanın kendisine yer tahsisi yapılmaması üzerine Samsun'u terk edeceğini açıklaması sonrası ise bu firmaya ücretsiz yer tahsisi yapılmıştı. 

Ancak ücretsiz yapılan bu yer tahsisinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen Samsun'u terk edeceğini söyleyen firma, kendisine ücretsiz olarak tahsis edilen araziye hiç bir yatırım yapmadı.

Ücretsiz olarak sanayi bölgesinde tahsis edilen araziye, yıllardan beri tek bir çivi çakmayan firma adeta sanayi bölgesinde bedavadan yer sahibi oldu ama ortada istihdam sağlayacak bir yatırım, fabrika yok.. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor taraftarları 55'inci yılı meşalelerle kutlayacak

Samsunspor taraftarları 55'inci yılı meşalelerle kutlayacak