26 Kasım 2020 Perşembe

SAMSUN'UN 19 MAYIS İLÇESİNDE CHP'YE OY VEREN MAHALLEDEN OSMAN TOPALOĞLU'NA HİZMET TEPKİSİ

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde CHP'ye oy veren mahalleden Osman Topaloğlu'na hizmet tepkisi

Samsun'un 19 Mayıs ilçesine bağlı Dağköy mahallesinde yaşayan bir vatandaş, çektiği videoda belediye başkanı Osman Topaloğlu'nun 31 Mart seçimlerinde CHP'ye oy verdikleri için mahallelerine hizmet yapmadığını iddia etti.

30 Haziran 2019 Pazar 17:41 GÜNCEL

Samsun'un 19 Mayıs İlçe Belediyesi Başkanı Osman Topaloğlu, 31 Mart seçimleri sonrası yaptığı bir açıklamada oy verenin önce hizmet alacağını vermeyenin ise sonra alacağını söylemişti.


Samsun'un 19 Mayıs ilçesine bağlı Dağköy mahallesinde yaşayan Yaşar Girgin isimli bir vatandaş ise 23 Haziran'da yapılan İstanbul seçimleri öncesi bir video çekerek, İstanbul'da yaşayan Dağköylülere AK Parti'ye oy vermemeleri çağrısı yaptı. 19 Mayıs ilçesine bağlı Dağköy mahallesinde yaşayan vatandaş çektiği videoda, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'nun mahallelerine CHP'ye oy verdikleri için hizmet yapmadığını söylerken, "Dağköylülere sesleniyorum. Ne yolumuz, ne kanilazsyonumuz hiç bir şeyimiz yok. Osman Topaloğlu bir de İstanbul'da Binali Yıldırım için oy istiyor. 700-800 senelik köy, hiç bir hizmet yok" dedikten sonra çektiği videoda mahalleye ait yolların durumunu gösterdi. 

Yaşar Girgin çektiği videoda Osman Topaloğlu'nun sözünü tuttuğunu ve oy vermeyenlere hizmet yapmadığını söyleyen vatandaş, "CHP'ye oy verdik diye bizi cezalandırıyor. " dediği görüldü.
Haber:İbrahim AKKUŞ

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 6 Yorum

Engizliyim

02 Temmuz 2019 Salı 23:23

Ayrica yollar delik desik, cukur dolu. Bu tutum cok yanlis, chp li vatandas akp li vatandas ayrimi yapmak ne demek, bu mantikla giderse bundan sonra hic oy alamaz. Cunku hizmet yok, halk hizmet bekliyor. Secilen baskan tum halki kucaklamalidir. Baskan ne yaptida oy istiyor

dağköylü

01 Temmuz 2019 Pazartesi 16:23

arayın da mahale muhtarını adam gibi bilgi alın. bunlar yüzünden yolumuz genişlemedi. adamın babası bu yola araç giremez diyip yolu kapatan adam. iki deli kuyuya taş attı kırk akıllı çıkartamıyorsunuz.

eski

30 Haziran 2019 Pazar 18:09

OSMAN BAŞKAN ı verdiği sözü TUTTUĞU için TEBRİK EDERİM.................

Engizli

30 Haziran 2019 Pazar 17:50

Ayrıca oy verene hizmet yok demedi. Oy veren ilk hizmeti alacak diğerleri sonradan alacak dedi ki bu da bizim hakkımız kardeşim. Ibrahim akkuş un kafasıyla sizden bu kadar gazeteci olur.

Ahmet Bayrak

30 Haziran 2019 Pazar 18:08

Samsun'un 19 Mayıs İlçe Belediyesi Başkanı Osman Topaloğlu, 31 Mart seçimleri sonrası yaptığı bir açıklamada oy verenin önce hizmet alacağını vermeyenin ise sonra alacağını söylemişti. yazıyor haberde zaten okumadan yorum yapma en****

Engizli

30 Haziran 2019 Pazar 17:49

Ulan zaten sizin yüzünüzden ak partililer oy vermedi. Ak partiye %25 oy verdiniz ilk beton yol dağköy e yapıldı. Siz de haklısınız.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valiliği sel felaketi geçiren Terme'de yapılan çalışmaları tek tek açıkladı

Samsun Valiliği sel felaketi geçiren Terme'de yapılan çalışmaları tek tek açıkladı