25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'UN CANİK İLÇE BELEDİYESİNDE DAYAKÇI MÜDÜRÜ BASIN MÜDÜRÜ YAPTILAR

Samsun'un Canik İlçe Belediyesinde dayakçı müdürü basın müdürü yaptılar

Samsun'un Canik İlçe Belediyesinde 31 Mart seçimlerinde belediye başkanı olan İbrahim Sandıkçı, personeline dayak atan ismi basın müdürü yaptı.

09 Ağustos 2019 Cuma 16:03 GÜNCEL

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, kendisi gibi AK Partili olan eski belediye başkanı Osman Genç'in döneminde görev yapan bazı personelleri kızağa çekerek zabıta işlerinde görevlendirdi.


31 Mart seçim sürecinde kendisine toplantı için belediye tesislerini vermediği gündeme gelen eski Başkan Osman Genç'e olan hırsını onun döneminde çalışan personelden çıkarttığı ileri sürülen İbrahim Sandıkçı, geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir toplantıda ise 100 gün içerisinde neler yaptığını ve neler yapacağını anlatmıştı.

100 gün içinde Canik ilçesine yapılan hizmetlerden çok belediye personeli ve belediye içerisinde gerçekleştirilen revizyonlardan bahseden Sandıkçı, gelecek vizyonuna yönelik ifadelerinde ise projelerden değil, şöyle belediye başkanı olacağız, böyle belediye olacağız gibi ifadeler kullanmıştı. Hizmet ve projeye dayalı bir vizyon ortaya koyamayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, belediye meclis üyesinin kardeşini işe alması olayı ile gündeme gelirken, eski başkan Osman Genç'in döneminde belediyede çalışan bazı personelleri ise zabıta işlerinde görevlendirerek kızağa çekti. AK Partili Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, AK Partili eski başkan Genç'in ekibine yönelik uyguladığı tasarrufun ise mobbing iddiası ile gündeme gelmesine tepki göstermiş, basını yalan ve iftira haber yapmaması için uyarmıştı. Eski belediye başkanı ile birlikte çalışan ve şuan kimi zabıta, kimi kızakta olan bu personellere uygulanan uygulamanın adı nedir diye bizde kendisine bu soruyu sormaktan kendimizi alamıyoruz,

Canik Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, son olarak eski başkan Osman Genç döneminde bir belediye çalışanının boğazını sıkarak darp etmesi olayı ile gündeme gelen ismi de basın müdürü yaptı ancak o isminde Osman Genç'in yakın çalışanı olduğu gerekçesi ile kızakta olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 6 Yorum

Sitenizin ismini değiştirin.

10 Ağustos 2019 Cumartesi 11:26

Sözüm ona bu haberleri ergen yaşta bir ortaokul çocuğu mu yazıyor acaba?Zira haberden başka herşeye benziyor. Acemice, hasmiyane ve komik.

Ahmet Bayrak

10 Ağustos 2019 Cumartesi 13:25

Buyur gel seni editör yapsınlar..

ahmet 5561

09 Ağustos 2019 Cuma 18:22

ama çok ayıp ettiniz sayın başkan sosyal medyada her gün boy boy pozlar veriyor iş yapmayamı geldiler mankenliğemi belli değil sayın cumhurbaşkanının ve melih gökçekin 1994 yılında belediye başkanlıkları döneminde yapmış oldukları başarılı başkanlıklar rahmetli erbakan hocaya iktidar yolunu açmıştı şimdiki başkanlar ise asalak gibi partinin kanını emiyor

hakikatler samsun

09 Ağustos 2019 Cuma 17:16

Bu makamlar çözüm üretme, hizmet yapma, sorun çözme makamlarıdır. Bilgi ve birikiminiz yoksa her gün ağlarsınız enkaz aldım diye.2004 yılında da ak parti canik belediyesini kazanmış o dönemde de maaş veremeyecek akaryakıt alamayacak durumdaydı o zaman bu kadar ağlamadılar şimdi zannediyorum eski başkana karşı bir hesaplaşma var sanki tüm bu sorunların sebebi eski başkan diye gösterilmek isteniyor. Bence bu politikayı bir an önce bırakıp canik için hizmet üretmeye başlamak lazım.

Ahmet Bayrak

09 Ağustos 2019 Cuma 16:32

İbrahim Sandıkçı'nın enkaz devraldığını da yine bu site yazdı Canikli Avukat!

Canikli Av

09 Ağustos 2019 Cuma 16:13

Kim kime nefret kusuyor acaba bu haberde ? Enkaz gibi belediye kalmış adama maaş ödemesi bile başarıdır.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Zabıtaları 13 dilenciyi yakalayarak işlem yaptı

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Zabıtaları 13 dilenciyi yakalayarak işlem yaptı