27 Ocak 2022 Perşembe

SAVAŞ KİRAZ'DAN 'MUSTAFA DEMİR BİR TEK KUMANYA VEREMEM DEDİ' İDDİASI

Savaş Kiraz'dan 'Mustafa Demir Bir tek kumanya veremem dedi' iddiası

Samsun Umum Kuaförler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Savaş Kiraz, Büyükşehir Başkanı Demir'in esnafa dağıtmak için istedikleri kumanya talebine "Bir tek kumanya veremem" dediğini iddia etti.

03 Mayıs 2020 Pazar 22:23 GÜNCEL

Samsun Umum Kuaförler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Savaş Kiraz, Korona Virüs sürecinde Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir'den Ramazan ayı için esnaflara dağıtmak üzere kumanya desteği istediklerini ancak bu isteklerine olumsuz yanıt verildiğini açıkladı.


Samsun Umum Kuaförler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Savaş Kiraz, Korona Virüs nedeniyle kapalı durumda olan kuaför esnaflara Ramazan ayında kumanya dağıtmak için Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir ile yaptıkları görüşme sonrası sitemkar bir açıklama yaptı.

Ramazan ayında, Korona Virüs sebebi ile iş yerleri kapalı olan ve mağdur durumda olan esnaflara kumanya dağıtmak istediklerini bunun için de Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir'den de destek istediklerini açıklayan Samsun Umum Kuaförler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Savaş Kiraz, sosyal medya sayfasından yayınladığı açıklamada, şunları dile getirdi.

"Bir oda başkanımla Ramazan öncesi büyük şehir belediye başkanı sayın Mustafa Demiri aradık. Ve dedik ki!"Sayın başkanım üyelerimiz yasa gereği kapatmak zorunda kaldı. Zor durumda olan esnafımız var. En azından destek olarak ihtiyacı olan üyelerimize Ramazan kumanyası vermek istiyoruz bu konuda sizde destek verebilirseniz çok mutlu oluruz." Aldığımız cevap! "Buyrun çayımı içmeye gelin. Ama bir tek kumanya veremem" oldu."


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Rumuz rumuz

06 Mayıs 2020 Çarşamba 15:41

Vermesinler vermesinler 2 aydır çalışmıyorum oradan buradan günü kurtarmaya çalışıyorum, bu millet tok, onlar aç, aman aç kalmasınlar biz başımızın çaresine bakarız

Vatandaş

04 Mayıs 2020 Pazartesi 00:19

Sen oda başkanısın utan be adam

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Eyüp Güler'den Mustafa Demir'e gönderme!

Eyüp Güler'den Mustafa Demir'e gönderme!