20 Eylül 2021 Pazartesi

ŞEHİT BİNBAŞI ZAFER AKKUŞ'UN BABASI OĞLUNUN CENAZESİNİ BAŞÇAVUŞ ÜNİFORMASI İLE YOLCU ETTİ

Şehit binbaşı Zafer Akkuş'un babası oğlunun cenazesini başçavuş üniforması ile yolcu etti

Samsun'un Asarcık ilçesine bağlı Armutlu mahallesinde şehit binbaşı Zafer Akkuş'un cenazesi toprağa verilirken, akıllarda emekli başçavuş olan şehit babası Rüştü Akkuş'un "Vatan için bütün çocuklarım feda olsun" sözleri kaldı.

20 Temmuz 2019 Cumartesi 16:25 GÜNCEL

Bitlis'te bölücü terör örgütü mensuplarının hain saldırısı sonucu şehit olan binbaşı Zafer Akkuş'un babası Rüştü Akkuş, Samsun'un Asarcık ilçesi Armutlu mahallesinde bugün gerçekleşen oğlunun cenaze töreninde metanetli duruşu ile dikkatleri çekti.

Şehit binbaşı Zafer Akkuş'un babası oğlunun cenazesini başçavuş üniforması ile yolcu etti..

Emekli başçavuş olan şehit Zafer Akkuş'un babası Rüştü Akkuş, oğlunun cenaze namazına başçavuş elbisesi ile geldi.  Başçavuş informası ile oğlu şehit Zafer Akkuş'un tabutunun karşısına oturan baba Rüştü Akkuş, üniformaya ait şapkasını ise oğlunun tabutunun üzerine koydu. Bitlis'ten gelen acı haberi dün alan şehit babası Rüştü Akkuş "Vatan için ölünmedikçe bu vatan var olmaz. Bütün evlatlarım vatan için feda olsun" sözleri ile dikkatleri çekmişti.

Bugün ise Asarcık ilçesinde kılınan cenaze namazında şehit babası Rüştü Akkuş, şehit oğlu binbaşı Zafer Akkuş'u toprağa verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Jandarma Genel Komutanı Çetin'in şehit Zafer Akkuş'un babasına sımsıkı sarılması duygulandırdı

Jandarma Genel Komutanı Çetin'in şehit Zafer Akkuş'un babasına sımsıkı sarılması duygulandırdı