25 Eylül 2021 Cumartesi

SUAT KILIÇ'IN 2013 YILI SELAHİ VİDEOSU YENİDEN VİRAL OLDU

Suat Kılıç'ın 2013 yılı Selahi videosu yeniden viral oldu

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç'ın 2013 yılında Marmaris ziyareti sırasında Selahi isimli çocuk ile yaşadığı güldüren 'Vay kralsın' konuşmasını geçtiği videosu yeniden viral oldu.

29 Haziran 2020 Pazartesi 11:52 GÜNCEL

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç'ın Selahi Varol isimli çocuk ile 2013 yılında yaşadığı komik diyaloğa ait video sosyal medyada yeniden gündem oldu.


GSB eski Bakanı ve AK Parti Samsun eski Milletvekili olan Suat Kılıç, bakanlığı döneminde ziyaret ettiği Marmaris'te Selahi isimli bir çocuk ile karşılaşmıştı. 2013 yılında gündem olan ve izleyenleri kahkahaya boğan videoda Suat Kılıç'ın yanına yaklaşan Selahi isimli çocuk kalabalıkta bulunanlara "Ne başkanıydı" diye soru soruyordu. 

Suat Kılıç ise Selahi'nin bu sorusuna kalemle not aldığı kağıdı kastederek "Yazıyor burada tamam" derken bir kişi ise "Gençlik Spor Bakanı' yanıtın veriyordu. Selahi ise Suat Kılıç'ın bakan olduğunu öğrenince gündem olan videoda "Vayyy Kralsın" diyerek herkesi kahkaya boğmuştu. 2013 yılında Marmaris'te Suat Kılıç ile küçük Selahi arasında yaşanan bu güldüren diyaloğa ait işte bu video şimdi yeniden gündem olarak sosyal medyada paylaşılanlar arasına girdi.

Gençlik Spor eski Bakanı Kılıç, daha sonra Selahi Varol'u bakanlıkta ağırlarken, sünnet düğününe de katılarak küçük çocuğa jest yapmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Atakum'da 600 bin liralık yatırımın önünü YEDAŞ'ın panosu kapattı

Samsun Atakum'da 600 bin liralık yatırımın önünü YEDAŞ'ın panosu kapattı